PipeZone PipeZone
Май 19, 2024, 10:32:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: G.L. Pease - Fog City Selection: Telegraph Hill  (Прочетена 4632 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Август 07, 2012, 09:31:01 »

Първият ми тютюн от този бранд!
Висококачествен тютюн - видно и от мненията и ревютата във форумите, видно и от самия тютюн -  може би е малко по-влажен от нормалното,но.... пълни се страхотно, гори нормално докрай след определено изсушаване преди пълненето, дима е плътен, аромата е приемлив, цвета е блестящ, което се вижда дори и на моята снимка....
След всички суперлативи по-горе - не е моя тютюн, перике ми е доста в повече, комбинацията от различните вирджиниии е доста по-сладка от приемливото за мен.....
Да струва си определно за любителите на тази комбинация, но аз ще го консервирам и.....един път месечно ще пробвам да го приключа в рамките на година, две..... Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Август 07, 2012, 12:58:16 »

 :)Въпрос на вкус-на мен ми допада много.Бях му правил ревю в другия форум преди години.Много добре дозирана смес.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!