PipeZone PipeZone
Май 08, 2024, 10:34:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Fribourg&Treyer - Cut Blended Plug  (Прочетена 4856 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Юли 28, 2012, 11:03:21 »

Първи допир с тази марка!
Изключително качествен тютюн, според мен от висока класа.
Без да изказвам още суперлативи, ще кажа, че намести на едно от първите места в класацията ми. Досега там беше Orlik - Golden Sliced, но този го измести!
Перфектни флейки с изкрящ светъл цвят, страхотно се пълни и гори, абсолютно балансиран вкус и сила, в аромата на чистата вирджиния долавям лимон и.....канела???
Препоръчвам го за ежедневна употреба. За мен страхотно попадение!!!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юли 29, 2012, 09:46:07 »

За Fribourg&Treyer съм чел доста добри отзиви.Хвърлил съм око на Cut Blended Plug при датчаните,но нещо доста вдигнаха цените Тъжен...А иначе,това е рая на лулопушача,Cefy (въпреки,че винаги има още нещичко за добавяне Ухилен):
http://www.youtube.com/watch?v=GMgX7gi2x-g
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Юли 30, 2012, 09:02:35 »

За Fribourg&Treyer съм чел доста добри отзиви.Хвърлил съм око на Cut Blended Plug при датчаните,но нещо доста вдигнаха цените Тъжен...А иначе,това е рая на лулопушача,Cefy (въпреки,че винаги има още нещичко за добавяне Ухилен):
http://www.youtube.com/watch?v=GMgX7gi2x-g

Уааааауууу, Ози!Това с тютюните сигурно пак е вид мания!Да ги подреждаш по марки, по видове, да ги сортираш, да преглеждаш дали винта е хванал добре, да преглеждаш бурканите.......като в аптека.....винаги съм се радвал в аптеките на едновремешните аптеки на малките чекмедженца, шишенца, бурканчета....сега с тютюните и лулите при мен е същото....един час занимавка на ден, да прегледам лулите, да разместя кутийките с тютюните, да прехвърля отворения пакет в буркан...
всеки си има някаква лудост, аз попаднах случайно и неочаквано....и не съжалявам, поне за малко успявам да избягам от безумността на времето в което живеем...
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Юли 31, 2012, 09:48:57 »

Отдавна имам желание да пробвам нещо на тази фирма.Знам,че всичките са им доста качествени.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Август 26, 2012, 07:47:01 »

Първи допир с тази марка!
Изключително качествен тютюн, според мен от висока класа.
Без да изказвам още суперлативи, ще кажа, че намести на едно от първите места в класацията ми. Досега там беше Orlik - Golden Sliced, но този го измести!
Перфектни флейки с изкрящ светъл цвят, страхотно се пълни и гори, абсолютно балансиран вкус и сила, в аромата на чистата вирджиния долавям лимон и.....канела???
Препоръчвам го за ежедневна употреба. За мен страхотно попадение!!!

Присъединявам се към мнението та Cefy изклчително качествен тютюн, много добро нарязване на флейката. Гори равномерно и изгаря на доста бяла пепел. Приятен и балансиран вкус на вирджиния с лека ферментация ( поне не се усуща прекалено много) не е прекалено силен, но достатъчно. И аз препоръчвам!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!