PipeZone PipeZone
Май 08, 2024, 12:06:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Leo  (Прочетена 4935 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
Leo
« -: Февруари 08, 2015, 04:34:05 »



Начи става дума за тутун който е бая прехвален в ривютата, та затова реших да поръчам две бройки една за чичо Лео (чисто заради наименованието) и една за мене. Пише го че е Ингилиз с Латакия и ориентални, и си мислех че ще ме изкефи. Е, наистина ме изкефи, но не по тоя начин както очаквах.

Тоя тутунец мисля че ще е алфа и омега за ойро-оринетираните вкусове, демек вирджинийка яко, латакия по-слабо. Латакия тука има колкото и в ЕМП на Дънхил, но от него се различава коренно. Тук главното нещо е вирджинията, и то такива едни светли вирджинии, дето удрят на сено като ги пушиш. Същата тая дразнеща нотка къде я има в първата трета от лулата в Балкан Собранието. Там обаче пречи на ориентала и латакията, а тука си е стрейт форуард дет викат англичаните.

Това е може би единствения тютюн който като цело е нещо между Вирджиния и Инглиш, и става за пушене. Не да става, направо си кърти и е много добър. Тъкмо го пуша, и се чудя как хем не харесвам тоя евтин вирджинийски аромат на сено по принцип, хем така добре са го  подправили че наистина много кефи. Човек докато е жив се учи.

За хард кор любителите на латакията не го препоръчвам, но за вирджиния феновете, това е идеалния зимен тютюн. Не много силен и остър, мек и благ, но пък дима си е подправен и плътен тъкмо както си требе.
На мен ми стои тука от месец и отгоре, мислех като отида при Лео да го отвора, но не издържах и го отворих сега. Е па че го пушим, и че поръчвам и още даже.

Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2015, 05:55:56 »

Ей гледай сега какво стана.И аз поръчах две, преди 2 седмици, едната за Лео армаган.Ако искаш, изчакай, да го пробваш.
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #2 -: Февруари 08, 2015, 06:14:36 »

 Тъй, както го описвате... май ще се включа, при бъдещи поръчки.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2015, 07:13:14 »

Ей гледай сега какво стана.И аз поръчах две, преди 2 седмици, едната за Лео армаган.Ако искаш, изчакай, да го пробваш.

Колега, ама аз току що го отворих. Стоят ми две кутийки от месец и отгоре ей така.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2015, 07:34:52 »

Не ти прочетох поста до край.Адски се изненадах, че и друг е обърнал внимание на тоя тютюнец и си помислих, че сега го поръчваш, а това надолу е от чуждо ревю.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!