PipeZone PipeZone
Май 16, 2024, 04:17:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Robert McConnel Pure Latakia 50 g  (Прочетена 13418 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« -: Май 11, 2014, 08:10:32 »

Допадна ми-приятна доминираща опушена нотка,добро горене ...Много добър-ще поръчам отново!

« Последна редакция: Май 12, 2014, 04:39:01 от ozzy » Активен

socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #1 -: Май 12, 2014, 10:43:56 »

Усмивчица))) Десо ,това си е чиста Латакия ,на мен ми дойде прекалено латакиево Усмивчица)))))
Или както  ми каза Спас -латакиево пюре ,
за мен -пуши се ,но да е по рядко и да имаш настроение за такъв вкус
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Май 12, 2014, 11:02:20 »

Пробвах се, ама не е мойто...!  Шокиран
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #3 -: Май 12, 2014, 04:01:21 »

За мен е много балансиран и приятен;не ми идва в повече латакията... и не усетих кога свърших първата кутия Ухилен.
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #4 -: Май 12, 2014, 04:04:32 »

Пробвах се, ама не е мойто...!  Шокиран
  "На вкус и цвету товарищи нету" Ухилен
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #5 -: Май 12, 2014, 04:12:17 »

...не ми идва в повече латакията...

Латакията никога не може да дойде в повече.

Колкото повече, толкова повече ....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #6 -: Май 12, 2014, 04:24:08 »

Е колко повече бе - то тва е само латакия, да си правиш собствени смески... Вие, господа, сте извратени!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #7 -: Май 12, 2014, 04:29:26 »

Значи , аз изпуших една кутия чиста латакия на корнер и диел , и ми се услади много . Сега , като опитах Пиратския кейк , и другите инглиши , ми се струват постни . Пиратската торта е само 75 процента латакия .Значи , латакията е много сладък и благ тютюн , чиста .
Понякога няма смисъл да я разваляш със вирджиний и такива неща , особено по ракиено време.
А пък за перика , да не говорим , че там пристрастяването е по силно от хероиновото . Яката работа е перика .
Пък на запад казват , че като ти узрее вкуса за тютюни , пушиш смеси със над 60 процента . Абе и чиста си е още по супер от инглиш смес .
« Последна редакция: Май 12, 2014, 04:33:30 от rusen plovdiv » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #8 -: Май 12, 2014, 04:29:36 »

Е колко повече бе - то тва е само латакия, да си правиш собствени смески... Вие, господа, сте извратени!

Чистата латакия, противно на общо-приетите предразсъдъци не е нещо което ще те удуши, а е приятна, лека и ароматна. Страшното идва от вирджиниите, защото дават "боди" на дима. Когато е само латакия дима е приятен и свеж, нещо между тамян и бекон. Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Май 12, 2014, 04:44:07 »

Обичам латакия-чак ми се плаче,че привърших Ескадронния лидер.Трябва отново да си поръчам и Да Винчи на C&D-най-здравата латакия,която съм пушил.Стига толкоз,та да не спамя ревюто на Десо.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Май 12, 2014, 04:47:53 »

Между другото, тая Латакия на Роберт МакКонел  се оказа че е сирийска, която е още по-добра от кипърската. Кипърската като я пушиш сама, има малко празен вкус и е лека. Тази е по-тежичка, не толкова опушена и има "боди" от само себе си.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #11 -: Май 12, 2014, 05:57:48 »

Верно , че кипърката е по лека , мека и сладка . Значи по мека беше от един Фрог Мортън и повече ми се услади . И гори прекрасно , няма проблеми , като с бърлито , или некоя вирджиния .
А и между другото кипърската , на големи пликове , е неприлично, по евтина , и идва , супер изгодно .
Човек винаги трябва да си има по 4 унций Латакия и Перик да си добавя. Така , като му дойде желанието да твори , със некой тютюн , дето не е както се е очаквало , винаги го вкарваш в правия път .
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Май 13, 2014, 06:14:19 »

Верно , че кипърката е по лека , мека и сладка . Значи по мека беше от един Фрог Мортън и повече ми се услади . И гори прекрасно , няма проблеми , като с бърлито , или некоя вирджиния .
А и между другото кипърската , на големи пликове , е неприлично, по евтина , и идва , супер изгодно .
Човек винаги трябва да си има по 4 унций Латакия и Перик да си добавя. Така , като му дойде желанието да твори , със некой тютюн , дето не е както се е очаквало , винаги го вкарваш в правия път .



За чист тютюн за собствени блендове ли говориш ? Какво стана с твоите опити между другото
Активен
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #13 -: Август 31, 2015, 08:37:35 »

Тъкмо изпуших една лула от този тютюн.
Приятно откритие за мен. Оказва се, че сирийската латакия може да си се пуши съвсем самостоятелно. Аз си мислех че ще ми счупи сетивата, а то съвсем друго било. Моите наблюдения са, че първата половина на лулата е супер зарибяваща, а от там нататък нещата стават лееко монотонни. Първата половина на лулата ме кара да съм абсолютно сигурен, че ще поръчам 50 кутийки чиста латакия и само това ще пуша форева, а втората половина ме кара да съм 100%-тово убеден, че ще поръчам 5 кутийки за да ги ползвам за подсилване на други блендове,  в които латакията някакси не ми достига като концентрация.
П.П Мисля че този супер тютюнец е много подходящ да бъде пушен в малки дозировки, за да не се стига до монотонната част. Ей така лекичко,  за задоволяване на "латакиевия" глад.
« Последна редакция: Август 31, 2015, 08:46:06 от Gruev » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #14 -: Септември 01, 2015, 09:29:04 »


П.П Мисля че този супер тютюнец е много подходящ да бъде пушен в малки дозировки, за да не се стига до монотонната част. Ей така лекичко,  за задоволяване на "латакиевия" глад.


Те хората за това са измислили миксовете.  Един класически инглиш микс се състои от: Латакия, ориентал и вирджиния.
Значи в началото латакията кърти мивки, след което ориентала избива на преден план с аромата, после удря вирджинията, и съвсем при края пак латакията.

И нема скука през целата лула.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!