PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 06:43:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Robert McConnel Pure Latakia 50 g  (Прочетена 13408 пъти)
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 01, 2015, 04:04:01 »


П.П Мисля че този супер тютюнец е много подходящ да бъде пушен в малки дозировки, за да не се стига до монотонната част. Ей така лекичко,  за задоволяване на "латакиевия" глад.


Те хората за това са измислили миксовете.  Един класически инглиш микс се състои от: Латакия, ориентал и вирджиния.
Значи в началото латакията кърти мивки, след което ориентала избива на преден план с аромата, после удря вирджинията, и съвсем при края пак латакията.

И нема скука през целата лула.

Прав си колега. Аз просто още не съм открил моя миксчър. Сега пробвам с един Ashton artisan's blend. Ориенталските наистина добавят дълбочина и разнообразие. Май трябва да намеря начин да дегустирам нещо на м-р Пийз. Презокеанска поръчка още не съм измислил как да осъществява. Френдовете които имам там явно им е през оная работа за моето хоби :-) 
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 01, 2015, 05:44:54 »

... Май трябва да намеря начин да дегустирам нещо на м-р Пийз.

Като  идвам тоя месец на Варна че те черпим язе нещо на м-р Пийз.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 01, 2015, 06:23:36 »

... Май трябва да намеря начин да дегустирам нещо на м-р Пийз.

Като  идвам тоя месец на Варна че те черпим язе нещо на м-р Пийз.

Заделям ти една кутийка петерсон балкан дилайт по случай случката.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #18 -: Септември 01, 2015, 09:23:15 »

Като  идвам тоя месец на Варна че те черпим язе нещо на м-р Пийз.

Колега, да имаш случайно път към Монреал?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 01, 2015, 11:00:05 »

Като  идвам тоя месец на Варна че те черпим язе нещо на м-р Пийз.

Колега, да имаш случайно път към Монреал?

Колега, с удоволсвие бих посетил Монреал, стига да не е през месеците с "Р".
А собствено,  много ви завиждам на вас дето живеете на тоя континент.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #20 -: Септември 01, 2015, 11:56:06 »

Най-хубавото време в Монреал и региона е от 20-ти август до към 20-ти октомври - слънчево, около 22 градуса. Зимата е също опция ако караш ски.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #21 -: Септември 02, 2015, 09:02:01 »

Обичам латакия-чак ми се плаче,че привърших Ескадронния лидер.Трябва отново да си поръчам и Да Винчи на C&D-най-здравата латакия,която съм пушил.Стига толкоз,та да не спамя ревюто на Десо.
И аз с удоволствие бих се включил, ако е възможно за поръчка на Да Винчи на C&D, че отдавна съм навит за него, но не се намира лесно.
Иначе ми е мерак и за чиста латакия, щото мене лично нотките на тамян много ме кефят.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!