PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 06:10:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: HU Flanagan  (Прочетена 11696 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Януари 05, 2015, 12:32:20 »



Благодарение на Лео опитах този тютюн,и си го поръчах отново.Страхотна комбинация от вирджиния,кентъки,отлични ориенталци от България/ Ухилен един път да ни промотират/,с лека подправка с перик.Задоволяващ ,несъздаващ проблеми тютюн.Флейките са в добра кондиция,готови за пълнене без сушене.Гори много плавно,с различни нюанси.Доволен съм,че се запознах с Flanagan.
Благодаря,Лео.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Януари 05, 2015, 01:12:42 »

Нали, нали! Пробвай и останалите - определено си заслужават.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 05, 2015, 01:23:58 »

МММ даа това което опитах от на Пина , беше много хубаво , верно .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Януари 05, 2015, 02:41:23 »

И мене ме черпи веднъж от тоя, ама нещо не усетих дълбочината и кефа чак толкова. Помня  че беше много добър, но не е нещо което да те тръшне. Сигурно защото ме подсети малко на един раттрейс, или пък щото не е  инглиш/балкан. Знам ли?
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Януари 05, 2015, 03:34:54 »

И мене ме черпи веднъж от тоя, ама нещо не усетих дълбочината и кефа чак толкова. Помня  че беше много добър, но не е нещо което да те тръшне. Сигурно защото ме подсети малко на един раттрейс, или пък щото не е  инглиш/балкан. Знам ли?

Според мен трябва да направиш прочистваща сесия, например с Клан, ама по-продължително - например, седмица. Така ще се очистиш от наслоената латакия и ще ти тръгне  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2015, 10:44:55 »

И аз го опитах и мога да кажа,че е доста добър.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 15, 2015, 03:20:19 »

Изпуших една кутия(благодарности на Пана) и все повече ми харесва.А някой пробвал ли е Dockworker?


P.S.А как се получава аромата на латакия, като не го пише изобщо?
« Последна редакция: Март 15, 2015, 03:25:39 от kalin andreev » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Март 15, 2015, 03:41:14 »

Калине, аз латакия не надушвам в този тютюн - да не го бъркаш с ориенталците? Трябва некъв "басма" да е, ама Балкан бой като по-запознат да се изкаже.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #8 -: Март 15, 2015, 03:52:21 »

И мене ме черпи веднъж от тоя, ама нещо не усетих дълбочината и кефа чак толкова. Помня  че беше много добър, но не е нещо което да те тръшне. Сигурно защото ме подсети малко на един раттрейс, или пък щото не е  инглиш/балкан. Знам ли?

Според мен трябва да направиш прочистваща сесия, например с Клан, ама по-продължително - например, седмица. Така ще се очистиш от наслоената латакия и ще ти тръгне 

 Мм-м-м-м-м...   ... нье!
 Неговата патология е доста тежка - с "чери амброжа" ще трябва да третираме комай..... Ъ? Завърти очи
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 15, 2015, 03:55:48 »

А, бе не се бъркам.И Бояджиев го подушва и решихме, че ще е някакъв топинг, знам ли...
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #10 -: Март 15, 2015, 04:10:21 »

Калине, Докуъркър-а е също много готин. Онзи ден ако беше дошъл при Лео, щеше да го пробваш-там го отворих сефте. Въобще тия ХУ........й тобакос направо си ме кефят.Като цяло досега три  вида съм пушил и все ми харесват, включително и Сисингхърст, който е ароматик. Много приятен цитрусов аромат. Докато свърши кутията си пушех само него и не ми омръзна.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 15, 2015, 04:16:15 »

А, бе не се бъркам.И Бояджиев го подушва и решихме, че ще е някакъв топинг, знам ли...

Принцпно латакията ако е под 3% въобще не се усеща и в много тутуни я слагат да подчертае само другите, нещо като мононатриевия глутамат, демек flavour enhancer. У Фланагана я нема обаче, или аз въобще не съм я усетил. Може басмата да я бъркате за латакия. Обикновено там къде има латакия има и ориентал. Та човек ако не е любител на латакията може ориенталната смърдня да я земе за латкия, щото в латакиевите най-често присъства.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 15, 2015, 08:51:42 »

Носа на Бояджиев не е гаранция за сигурност. Плачещ

Най-вероятно няма латакия, а малко ориенталци или нещо такова. Пише че имало ориенталци от България, ама знам ли.


Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #13 -: Март 16, 2015, 11:03:11 »

 Да бе! Нещо като холивудски филм, дето се казва нещо за българи - обикновено ги играят, ч поляци, я молдовци, в най-добрия случай - сърби.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #14 -: Март 16, 2015, 11:26:15 »

Е ква ти е драмата - нали са се братя славяни?  Намигване Ханс (блендера) твърди, че ползва български тютюни - нямам причина да не му вярвам. Още повече, че той го споменава това като факт, а не се старае да извлича дивиденти (цената на тютюна е умерена).
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!