PipeZone PipeZone
Май 16, 2024, 01:23:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: HU Sunset  (Прочетена 4190 пъти)
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« -: Март 02, 2015, 04:19:22 »

  Айде някой от разбирачите да ме подкрепи с експертно мнение.

 Моето впечатление - приятно-ароматен тутунь. Трето пушене - цяла флейка, пречупена на две, навита на фишек точно пасва по обем на царевичака, харизан от Балканбой, до ръба.
 За разлика от първите две паления - пълен аромат от втората секунда!
« Последна редакция: Март 03, 2015, 10:29:52 от Вехтия » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 02, 2015, 06:10:55 »

  Айде някой от разбирачите да ме подкрепи с експертно мнение.

 Моето впечатление - приятно-ароматен тутунь. Трето пушене - цчла флейка, пречупена на две, навита на фишек точно пасва по обем на царевичака, харизан от Балканбой, до ръба.
 За разлика от първите две - пълен аромат от втората секунда!

В Хрватския форум припадаха по тоя тутун се едно е върха на сладоледа черешката на тортата. И щеш не щеш, зех и поръчах. И въпреки че има качествен тутун вътре, не ще и дума, некак е .... ароматизиран. Съвсем леко, и съвсем в контекст на тутуна, в европейски стил качествено, и некак подсъзнателно ти бие на химия. Аз съм с предразсъдъци към ароматизираните тутуни и не мога да оценя по същество. Тутуна и да е супер, некак ще го класирам много надолу. И което е по-лошо, с течение на времето толерантността към ароматизацията ми става се по-ниска. Едно време ме кефеха лейкландите, сега вече не мога да ги дишам. Тоя е по същия начин.
Ако го пушиш без предразсъдъци, супер тутун. Иначе .....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #2 -: Март 02, 2015, 07:41:06 »

 Сигурно си прав. А аз предразсъдъци в тая сфера 'ептен немам!
 Но не е като ачик-ачик ароматиците. Пробвал съм от тях - "арменска торта" е раб'тата! То едни карамели-и-и, то едни шоколадени парфета-а-а....
 А този ми е някак си благ, ненатрапчив. Лично мнение, все пак.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 03, 2015, 12:42:44 »

Това го пуша, като основен тютюн, от 3-4 месеца насам. Хубав е въпреки, че в новата партида има различни тютюни (и ароматизация). Определено има артифишъл топинг, ама не ми е чак такава драма... Комбинирам го с Oriental Sunrise, който е малко смотан и никакъв отначало, ама като изпушиш една кутия и си идва на мястото.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!