PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 07:37:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Peterson - Peterson's Perfect Plug  (Прочетена 7432 пъти)
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« -: Април 13, 2015, 02:09:17 »

Признавам си...не ме впечатли Тъжен
Имах повече очакване като от Петерсон Завърти очи
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #1 -: Април 13, 2015, 02:37:36 »

Много пъти съм си двоумял дали да не го пробвам. Според тебе по добър ли е от Irish Flake?
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 13, 2015, 10:35:59 »

Май тва ми е първия тютюн на Петерсон който пуша,явно за това очаквах нещо повече.

Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 14, 2015, 11:23:16 »

Значи Айриш флейката си е бая силен тютюн и е със Дарк файър кентъки вътре . Определено различен от Пърфект плъга , който си е еднопосочна стовната вирджиния за мен л Значи пърфект плъга е много подобен на Фулл вирджиния флейката - иска пиниз и концентрация дето вика Балкан бой .
Иначе и Айриша е много хубав ама е силен тютюн .
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #4 -: Април 14, 2015, 01:42:09 »

По чуждите форуми казат, че 3Р-то е с една нотка по силен от Irish Flake и е с доминиращ бърлей, последното което ме спира. Някои даже го мешали с вирджиния. Не знам май ще взема да го кусам скоро, но ще си приготвя и един Capstan за всеки случай, ако се наложи да ги бъркам.
« Последна редакция: Април 14, 2015, 01:55:24 от pecata » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 14, 2015, 02:18:14 »

Айриш флейка е бая по-силен от тоя.

Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #6 -: Април 14, 2015, 08:35:17 »

Този не съм пробшал, но от скромнич си опит с "плъг"-вете, мисля че много си зависи от размера на нарязването.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #7 -: Април 15, 2015, 07:25:27 »

Нарязан на тънки филиики и стрит гори перфектно,не е лош,просто няма идея в него.Скоро приключих кутия Бест Браун на Сам Гавит,имам и флейка 1792,лично на мен ми харесват повече.Повече ми допадна Опенинг Наит на КиД но за сажаление ми остана горе долу за една лулица та се го кътам Усмивчица
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #8 -: Април 17, 2015, 12:06:07 »

Вече пуша втора лула от Perfect Plug и нещо не съм очарован. Гори много добре, равномерно, без загряване и конденз, мек, но ми е скучен и не е за всеки ден. Определено от Peterson тютюните Irish Flake ми харесва най-много. Ако на някой му харесват подобни смески с бърлей, като по горните две, бих му препоръчал Mac Baren HH Old Dark Fired.
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 17, 2015, 03:32:23 »

Аз  понеже не ги разбирам много,и ми е екстра този тютюн Намигване Пробвах го за сефте на сбирката на ножарите в Пловдив,и ми хареса  много,и сега си го припалвам !Сигурно има и по добри,на аз съм още в експериментален етап,и нямам много база за сравнение!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!