PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 12:32:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Изпечатай  
Автор Тема: Български клуб на лулата  (Прочетена 145457 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #135 -: Септември 03, 2014, 06:05:57 »

Ако искате, да си направиме една анкета за име, фракции и прочее? Така ще бъде най-обективно си мисля. После още една анкетка за лого и сме в джаза... А на срещите да си ги обсъждаме нещата неформално (в тесен педерски кръг).  Ухилен

Да, така ще е много готино, няма що!

Ако ще правим клуб на лулата, то най-добре да е български, а не каспичански, софийски или с каквито и да е фракции. Това съвсем не кореспондира на идеята, защото ако ще са фракции като рокерските или подобно, то трябва да са на по-голяма територия и/или да има повече последователи. Заради тези "фракции" и подобни глупости до момента няма нищо подобн на наша почва.
Стига глупости, ако ще го правим, да го правим, ако не, майната му....

Имах подобен "експириънс" със съвсем друга структура, но с подобен изход. Фракции, глупости и накрая 0.


Помислете!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #136 -: Септември 03, 2014, 06:17:37 »

Аз съм съгласен с тебе и мисля, че го казах ясно. Ама други хора не са...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #137 -: Септември 03, 2014, 06:25:49 »

Ако искате, да си направиме една анкета за име, фракции и прочее? Така ще бъде най-обективно си мисля. После още една анкетка за лого и сме в джаза... А на срещите да си ги обсъждаме нещата неформално (в тесен педерски кръг).  Ухилен

Да, така ще е много готино, няма що!

Ако ще правим клуб на лулата, то най-добре да е български, а не каспичански, софийски или с каквито и да е фракции. Това съвсем не кореспондира на идеята, защото ако ще са фракции като рокерските или подобно, то трябва да са на по-голяма територия и/или да има повече последователи. Заради тези "фракции" и подобни глупости до момента няма нищо подобн на наша почва.
Стига глупости, ако ще го правим, да го правим, ако не, майната му....

Имах подобен "експириънс" със съвсем друга структура, но с подобен изход. Фракции, глупости и накрая 0.


Помислете!

Не се сърди де, дадох го като идея само. Лесно е не се харесва маха се и толкова.
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #138 -: Септември 04, 2014, 09:12:35 »

Ето и едно мое мецотинто,което чака да стане екслибрис ,вече втора или трета година.



***
Малко извън диспута по темата ,
тази илюстрация ,може би кореспондира с надписите с дебели черни букви по опаковките на тютюневи продукти ,
като от друга страна , димящата лула в един очевидно мъртъв субект  ни говори за идеята за една форма на живот отвъд задгробието ,
което пък може да ни послужи като отправна точка към изследване идеите на Фройд за Танатос ... но нека не навлизаме в друга дискусионна тема по форума .

*

 Намигване

Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #139 -: Септември 04, 2014, 10:49:55 »

 Айде-е-е-е-е...
 Даваш тема за развихряне на Балканбой и в тази тема  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
 И кат извадя и албумите за хералдика... Уйде коньо у ряката!! Ъ?

 Като рекох "кой от къде е", намах предвид да се цепим на фракции! Просто, с един бърз поглед, и да разберем, докъде сме пуснали пипала ве, gbpipes.Аз мога да си сложа и емблема с надпис "Любенова Махала" - така ще хвърля врага в окончателна депресия, дорде разбере къде, аджеба е това! Ухилен
 Идеята ми кореспондира по-скоро с названието за запазен регион, като при виното, отколкото с разделяне по групички.
« Последна редакция: Септември 04, 2014, 10:51:26 от Вехтия » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #140 -: Септември 04, 2014, 11:28:22 »

Ето и едно мое мецотинто,което чака да стане екслибрис ,вече втора или трета година.



***
Малко извън диспута по темата ,
тази илюстрация ,може би кореспондира с надписите с дебели черни букви по опаковките на тютюневи продукти ,
като от друга страна , димящата лула в един очевидно мъртъв субект  ни говори за идеята за една форма на живот отвъд задгробието ,
което пък може да ни послужи като отправна точка към изследване идеите на Фройд за Танатос ... но нека не навлизаме в друга дискусионна тема по форума .

*

 Намигване


Усмивчица
Един руски колега беше направил доста по-семпло,но в никакъв случай не и лишено от смисъл изказване:
"куришь - не куришь, а свеча горит...",което предава не толкова песимистичен характер на изображението.Идеята ми е не до какво води пушенето,а колко може да продължи-в случая дори и отвъд живота Смотан...шегичка-рзбиш ли!
Мразя черните надписи по тютюневите продукти ,но ме радва,че графиката ми Ви подтиква към философски съждения,които не бих предал толкова добре с думи като вас,Тедо!
Извинявам се ,че спамя темата и обещавам да се напъна да измисля и аз нещо като лого,макар,че работите ,които колегите представят са на доста високо ниво и не зная дали скицата ми няма да изглежда смешна до техните проекти!
Очаквайте включване!
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #141 -: Септември 04, 2014, 02:43:11 »

=
Активен

gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #142 -: Септември 04, 2014, 03:06:50 »

Много готино е станало
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #143 -: Септември 04, 2014, 04:44:55 »

Ха,Десо,знаех си аз....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #144 -: Септември 04, 2014, 07:54:49 »

Добри идеи,още една,две и да правим анкета Намигване
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #145 -: Септември 04, 2014, 08:17:11 »

А бе , защо не лула, чаша / с алкохол /и книга и , ако държите на черепа , ще направим компромис с чене !?
« Последна редакция: Септември 04, 2014, 08:23:56 от POPЕYЕ » Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #146 -: Септември 05, 2014, 04:14:19 »

Още едно
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #147 -: Септември 05, 2014, 10:09:13 »

Макс на чене ше кандисам, черепи ни щъ!
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #148 -: Септември 05, 2014, 05:03:53 »

 Що бе!
 Малко тъмни сили няма да навредят...  Ухилен Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #149 -: Септември 06, 2014, 03:16:52 »

Дай тогава версия с Дарт Вейдъл или Императора и ша гласувам с петте ръце!
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!