PipeZone PipeZone
Май 05, 2024, 11:58:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Жените ни или несъпругите ни, помагат или пречат на хобито ни ?  (Прочетена 17440 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #15 -: Април 10, 2014, 08:41:15 »

Трудна работааааа.......със съпругите, де!
Преследва ме като империалист, да не говорим, че от 1 година спря и цигарите и вече НЕ СЕ ИЗДЪРЖА......!
Добре, че иде лято та навън си се пуши с кеф!
Нема да я сменям, ама търся компромисен вариант и уърлд пийс!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #16 -: Април 10, 2014, 08:57:15 »

Цефи, или я трепи и си я излежи като пич, или хващай гората - няма оправия. Бившите пушачи са най-непримирими. Имат един такъв сектантски пламък в очите - роднини и колеги са така, понякога направо ми идва убийство да извърша като им слушам пропагандата.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #17 -: Април 10, 2014, 10:47:23 »

Явно грешно започнах темата . Идеята е да споделим комични истории в които участват жени и лули . Нищо в повече . При мен нещата се получиха много лесно и нямаше нито комични , нито трагични случки . Подарих дамска лула на жена ми и често  си пафкахме заедно . Това вече съм го писал и не мисля , че е интересно . Да се върнем на главната тема - ПРАВОПИС . Не претендирам за идеален правопис , но се старая да се разбира за какво пиша . Не приемам някой / zzstz /, който не знае що е ЗАПЕТАЯ , да ми забранява каквото и да е било ! Без запетаи загиват поети . Tака стоят нещата . Вие сте наред ,макар че темата се скапа.
Извинявам, ти, се,  Попай, не, съм, искал, да, те, засегна. Виждам, че, ти, си, Високообразован, човек, с, голям, опит, в Пунктоацията.Аз, съм, просто, поредния, простак, които, се, рови, из, форумите, не, ми, обръщай, внимание, Моля, те.Не, съм, поет, и, със ,сигурност, не, съм, жена, ти, че, да, ти, забранявам, каквото, и, да, е, така, де , Смотан. Мир.И, не, се ,напрягай ,толкова, че, много, инфаркти, напоследък, в ,тоз, и, без, теб, напрегнат, свят. Намигване Смотан Ухилен




Май пак ще се наложи да спамим темата .Забелязах , че пунктоацията ти е трудна . Не е болка за умиране . Вкарваш ме в дилема . Да слезна на махленското ти ниво или да опитам да помогна ? Първият вариант не отнема време , но не е за предпочитане . Затова предлагам добрият тон да надделее ! Упражнявай се ! Възможно е да се получи. Имам една молба ! Не се опитвай да ме вкараш в тъп спор ! Бъди здрав и се пази !
« Последна редакция: Април 10, 2014, 11:11:16 от POPЕYЕ » Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 10, 2014, 11:40:48 »

Не редактирай бате не е честно
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #19 -: Април 11, 2014, 12:01:46 »

Добрия тон надделя. Не съм ти На Нивото Твърде Силен си с Перото ама да ти побая все ми е тая за мойта-твойта запетая тука в маалата заапал съм лулата пуснал съм косата шапка с козирката сложих и чилата и ми е през пура за твойта процедура  Ухилен.
Мир бате повече няма да пиша тука.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #20 -: Април 11, 2014, 08:13:23 »

Друзья, давайте жить дружно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #21 -: Април 11, 2014, 04:14:43 »

Друзья, давайте жить дружно.

Ми з Вами!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #22 -: Април 11, 2014, 06:41:51 »

Попай, коментарът на zzstz беше към мене, не към теб. Дайте да се дърляме за по-важни глупости - Дънхили, Кастелота, деви и т.н.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #23 -: Април 11, 2014, 07:51:59 »

Попай, коментарът на zzstz беше към мене, не към теб. Дайте да се дърляме за по-важни глупости - Дънхили, Кастелота, деви и т.н.

Те тва е приказка баце!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #24 -: Април 11, 2014, 08:19:51 »

Oпитвам Пине , опитвам да съм спокоен и уравновесен ,но рап и чалга, простотия и мръсотия  ме изкарват извън кожата ми . Надушвам ги отдалеч  и превъртам . Смяната на ценностите е особено болезнена за мен и понякога съм по-краен в преценката и реакцията си . Всеки ден се сблъсквам с посредственост и влизайки във нашия форум се надявам на по-друг свят - спокоен , ароматен , интелигентен , необятен . Резки отклонения от споменатите параметри ме шокират и е възможно в крайна сметка някой да е обиден . Това е . Хайде сега пак да говорим за жени и лули !
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Април 20, 2014, 01:22:15 »

Споко бе, пичове, нямате ли си други ядове? Та по темата: мойте жени, дет съм ги имал през годините (ся да не си помислите нещо кой-знае какво...), всичките са се кефели на лулите ми и на това, че се занимавам с това. Явно съм късметлия дагоева. Не мога да си представя да се налага да мисля какви ли не финтове, за да няма ексцесии по въпроса. Преди години за малко се докоснах до подобна ситуация, но с винтовърт, и оттогава няма спорове относно стойността на машините или други неща, касаещи само моята преценка, щото обясних нагледно за какво иде реч. Верно е, че ситуацията не трябва да се изуска от контрол. Хай сполай ви и весели празници!
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #26 -: Април 20, 2014, 03:22:16 »

Принципно жената требе да я биеш за да те слуша, и да я е.еш за да те обича. Това е положението. Земеш ли й ума, ще ти оценява секакви щуротии. Мрънка ли, или си слаб е.ач, или слабо биеш. Това е положението. На жена евалла никога. Това да го знаете от батко ви Балкан Бой.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #27 -: Април 20, 2014, 03:32:39 »

А, и още нещо най-важно. Никога, в никакъв случай не позволявай на жена ти да печели повече пари от тебе. Щото ще почнат забележки как караш, защо пушиш, защо си хвърляш бельото на пода, пък не била щастлива, ти не я разбираш, ти не си емоционално интелигентен, и прочее и прочее. В момента когато жена ти спре да ти връзва обувките всяка сутрин, знай че работата е изтървана.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #28 -: Април 20, 2014, 03:39:31 »

............................... В момента когато жена ти спре да ти връзва обувките всяка сутрин, знай че работата е изтървана.

.... и като спре  да ти нахлузва чехлите кат се врънеш от бизнес .....

пс
пък кат земе с точилката да те посреща ... зааабрави тогаз хобита и прочие
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #29 -: Април 20, 2014, 03:45:41 »

............................... В момента когато жена ти спре да ти връзва обувките всяка сутрин, знай че работата е изтървана.

.... и като спре  да ти нахлузва чехлите кат се врънеш от бизнес .....

пс
пък кат земе с точилката да те посреща ... зааабрави тогаз хобита и прочие

Това вече е хорър филм, доста реален прескочиш ли 50-така. Реално се получава заради резкия спад на либидото, пък жена не я ли редовно таковаш..... точилка, туй онуй ....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!