PipeZone PipeZone
Май 14, 2024, 07:13:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Презентация на "Калиман Карибе"-26.02.2016.Лули и тютюни Peterson  (Прочетена 66703 пъти)
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #60 -: Март 10, 2016, 06:37:29 »

 Шокиран Шокиран Шокиран Лелеее Балканец....чета и не вярвам на ушите си. Такъв вманиачен латакист и виперист и като теб да залитне по сините сливи (Юнивърсити флейка). Абе ти сигурен ли си, че нещо не си объркал  копчетата на клавиатурата  Ухилен
Абсолютно подкрепям - зареждането да е без ароматици с изключение на University Flake.
University Flake-а го открих благодарение на Чичо Лео. Това е единственият ароматик, който бих си го купил пак. Иначе ароматици не пробвам, дори и да ме почерпят. Наскоро отворих единствения ароматик който имам - някакъв шоколад на HU, в момента е захвърлен някъде и май ще го оставя на естествено разложение. Мислех да му сложа малко латакия, ама реших да не прахосвам латакията за глупости.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #61 -: Март 10, 2016, 07:43:43 »

Не е в това работата дали конпотите на Петерсон стават или не стават.
Компоти бол на родния пазар, а възможността за вкарване ограничена. Нека да не си пилеят хората ресурса за химии, нека да внесат квото не е ароматизирано 4 тутуна стигат. Балкан Дилайта, Олд Дъблина, Айриш флейка и Перфек Плъга. Другото здраве му кажи, моем си пушим и Мак Барен. (не че ще пушим де) Техните компоти не са по-зле от на Петерсон.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #62 -: Март 10, 2016, 07:49:16 »

 Ядосан Аз пък твърдо си държа на Хайд Парк-а!Само да дойдат да презентират в Бургас.Дочувам,че минали оттук,ама дали е вярно...
и дано не е.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #63 -: Март 10, 2016, 08:31:00 »

Не е в това работата дали конпотите на Петерсон стават или не стават.
Компоти бол на родния пазар, а възможността за вкарване ограничена. Нека да не си пилеят хората ресурса за химии, нека да внесат квото не е ароматизирано 4 тутуна стигат. Балкан Дилайта, Олд Дъблина, Айриш флейка и Перфек Плъга. Другото здраве му кажи, моем си пушим и Мак Барен. (не че ще пушим де) Техните компоти не са по-зле от на Петерсон.
Баш за тия четирите гласувах в анкетата Намигване
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #64 -: Март 12, 2016, 03:27:26 »

Пичове, онзи ден имаха презентация и в Пловдив, съвсем случайно попаднах на нея. Казаха, че повече презентации няма да има, а и бяха донесли само тютюните от 2015.
Активен

shveik
Newbie
*
Публикации: 6



Ел. поща
« Отговор #65 -: Март 31, 2016, 04:43:12 »

Здравейте момчета!
Вчера ми звънна Деница от Калиман Карибе,за да ми каже че ще внасят и тютюните на Samuel Gawith.
Този път тютюните ще бъдат по-малко,но отново ни канят на нещо като презентация. Събитието ще бъде
в магазинът им на Радисън в понеделник 04.04.16 от 19-19:30ч. Всеки който иска може да дойде,но е добре
предварително да и кажем колко човека ще сме,да речем в понеделник до обяд.
Поздрави и до скоро!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #66 -: Март 31, 2016, 06:11:13 »

Тошко, тая Деница нещо........

 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Както и да е, мое ли баш сега като спрех да пушим бе дееба? Фана ме яд че ще внасят.

Самуил Гавид ако внасят, вече ставаме серьозна държава. Гърците ще идват тука да си купуват тутуни, че и сърбите.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #67 -: Март 31, 2016, 07:48:45 »

Хубава равота. Честито. Стига да не сте поизбързали с първоаприлските шеги.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #68 -: Март 31, 2016, 09:00:51 »

Там съм бе, Тоше, пиши ме!

Цитат
...Тошко, тая Деница нещо........
Ай ся па и ти - хубавец си ни е момчето, лошо няма!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #69 -: Април 01, 2016, 11:54:57 »

Тоше бе, присетих се нещо - когато се чуете с госпожица Деница помоли я, ако е удобно де, да отворят кутийте с флейковете едно час-два преди срещата. Да поизсъхне малко тютюна, та да стане годен за пушене.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #70 -: Април 01, 2016, 12:00:00 »

Тоше бе, присетих се нещо - когато се чуете с госпожица Деница помоли я, ако е удобно де, да отворят кутийте с флейковете едно час-два преди срещата. Да поизсъхне малко тютюна, та да стане годен за пушене.

Адски точно се сети.!

Ама по-добре дпа ти отворят сега, барем до понеделник поизсъхнат малко.
Радисън на площад НС, нали там ще е? Всъщност къде там? В техния магазин или?Ъ?Ъ?




Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #71 -: Април 01, 2016, 12:57:27 »

Аз й писах вече за това вчера. Казах й да ги отвори ден преди това Намигване
« Последна редакция: Април 01, 2016, 01:03:16 от V.V.I. » Активен
shveik
Newbie
*
Публикации: 6



Ел. поща
« Отговор #72 -: Април 01, 2016, 01:22:01 »

Да,да казано им е да ги отворят едно 24ч преди това.
Иначе мястото е на Радисън до Народното събрание.Нали там имат магазин.
Активен
shveik
Newbie
*
Публикации: 6



Ел. поща
« Отговор #73 -: Април 01, 2016, 11:14:44 »

Здравейте момчета!
Има малка промяна относно презентацията на Samuel Gawith - ще бъде не този понеделник (04.04.16) а следващия (11.04.16).
Мястото и часът остават същите. До обяд,същия ден,ще трябва да потвърдим колко човека ще сме.
Поздрави и до скоро!
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #74 -: Април 05, 2016, 01:40:43 »

Аз съм нощна от 17:15 без мен.  Засрамен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!