PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 04:47:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: заменям или продавам Savineli 202 А Junior  (Прочетена 3921 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« -: Ноември 28, 2013, 07:37:42 »

Заменям лула Савинели 202 А Джуниър Итали дълга 13.8 см права , 16 мм огнище 2.6 дълбоко . Мущука е от ебонит в чудесно състояние няма драскотини леко изсветлял с 1 тон , от времето явно или от светлината . Има лукс дървена кутия към лулата , взех я със нея .
Лулата е много запазена , няма една драскотина по нея нито по мундщука . Взех я пушена 3  4 пъти и аз пуших 2 от нея след като я почистих и лъснах . Има си надписи савинели и номера на лулата и мунщука . Цвета е червеникаво кафяв , цялата е на очи отстрани . Лулата пуши прекрасно , само че размера и е малък , горе долу колкото средният ми пръст .
Азсъм едър и с големи ръце , харесвам и са ми удобни по големи лули и лулата ми е много малка и финна за употреба .
В началото много и се радвах но като дойде на живо изглежда , доста по малка от на снимката която гледах когато я купувах . Разменям я за по голяма лула  в сносно състояние да става за употреба със огнище поне 18 мм на 3.5 см бент или права няма значение , може и да не е маркова .Мога и да я продам колкото я взех от продавалник - 23 лв. Снимки на лични .
« Последна редакция: Декември 03, 2013, 04:27:18 от rusen plovdiv » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Декември 05, 2013, 03:56:16 »

Лулата отиде , заменена за един бент булдог , който пуши страшно . Клакикааа  Ухилен Ухилен Ухилен
Обаче хубавото е че остана в Пловдив та като минавам наблизо мога да я наглеждам как е .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!