PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 02:45:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Намаление на всички налични лули  (Прочетена 16132 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« -: Януари 17, 2015, 02:50:23 »

Причината за намалението е претърпяно ПТП,което извади автомобила ми от строя за поне един месец и за да го "изправя на крака" ще са ми необходими финанси и време,с каквито в момента не разполагам.Цената на абсолютно всички налични лули смъквам на  80лв.!
http://desogpipes.blogspot.com/
Активен

лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Януари 17, 2015, 04:15:09 »

Много съжалявам за произшествието и още веднъж благодаря за чичко пол. Шарката на мундщука чудесно се връзва с тази на самата лула.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 17, 2015, 07:10:28 »

Значи на всички ли вярно , а Мементо мори и тя ли .А чърчуордъните и те ли . Няма такава промоция . Значи аз ще искам 2 . Може би 3 , че имам едно задължение към колега в София .
Сега е момента . Кои са без филтър . Не филтърни имам предвид , като номера .Едната ще е 17 номер , другата е 140 , ако не са налични ще ти пиша за уточнение , желание към модела  . Знам , че винаги изпълняваш желанията .
Така като гледам всичките родезий , трябва да ти призная че си цар на тая форма .
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 07:30:15 от rusen plovdiv » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Януари 17, 2015, 10:04:20 »

Съжалявам за неволите! Ще пиша на лични!
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #4 -: Януари 18, 2015, 10:43:46 »

Благодаря на всички,които ми писаха!Не,инцидента не стана по време на движение:бях си  спрял пред блока,в който живея,на два метра пред контейнерите.В 01.10 вечерта извършителят излиза от близкото заведение ,сяда пиян зад волана и с бясна скорост се блъска в колата ми(тежаща около тон и половина),като я хвърля два метра назад,забивайки я в контейнерите и качвайки дясната и половина на тротоара,след което избягва от местопроизшествието.На следващият ден полицайте,които трябваше да разкрият извършителя,свивайки рамене и чупейки пръсти ми обясниха,че намирането му е равносилно с намирането на игла в купа сено,след което си тръгнаха,неблаговолявайки да съберат многото веществени доказателства,около мястото на инцидента.Обадих се на Росен(човека, за когото бях писал преди време,същият този,който спаси възрастната жена от двата побеснели питбула) и той за половин час спретна свое разследване и в рамките на това време откри извършителя-човек с отнета шофьорска книжка и с неплатена гражданска отговорност......,който може би в момента си допива пиенето и се стяга за нови подобни дела.Това е накратко.
Активен

socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #5 -: Януари 18, 2015, 04:20:39 »

Десо , сори за каръка ,,,,,,,,,,,,,,, ами вземи мерки на директен натиск спрямо извършителя иначе няма видиш нищо от него и от никого , дори мисля че може да " намериш" добросъвестни свидетели   , че е бил точно той  и че са го видели и че е бил пиян и че е  избягал и да му окажеш натиск Намигване

Така ,друго , снимай кои лули са ти останали за продаване  да ги видим , покажи какво налично имаш и не е  нужно да сваляш цената , хора сме все пак
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 18, 2015, 08:13:01 »

Не се ядосвай, лошо почва годината, но пък сигурно ще свърши добре.И аз не можах да се ориентирам кои са за продаване.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #7 -: Януари 18, 2015, 08:59:48 »

Дано да е така,Калине!
Продадени,харизани,подарени  и т.н. съм обозначил със "sold" отгоре или отдолу на снимката;другите са на линия.
Активен

mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Януари 19, 2015, 01:46:28 »

Съжалявам и аз за неволите ти, важното е, че си жив и здрав. Пари се изкарват, време се намира, но здрвето най-трудно се кърпи. Ако има нужда от допълнителна помощ за натиска, отиваш в Солидарния център във Варна на ул, "София"№1 и казваш, че си приятел на Пламен Коприва, ще ти помогнат с каквото могат. Време е да разкараме пияниците от пътното платно, шофьори, велосиперисти, каруцари, машинисти, пешеходци и т.н. сволоч, че една приятелна от Варна я блъснаха на пешаходна пътека и два-три бесеца беа душа по болници и в квартирата си, добре, че имаше човек до нея да я гледа.
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 01:51:56 от mars_3 » Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2015, 06:36:52 »

Бриар,акрил,9мм филтър
« Последна редакция: Февруари 19, 2015, 06:33:29 от Десислав Гечев » Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2015, 06:31:48 »

ПТП разпродажбата продължава...
« Последна редакция: Февруари 19, 2015, 06:35:46 от Десислав Гечев » Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2015, 06:32:52 »

Бриар,акрил,9мм.филтър
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2015, 06:34:27 »

Бриар,немски ебонит,без филтър.
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #13 -: Февруари 19, 2015, 06:35:17 »

Бриар, немски ебонит,без филтър
Активен

ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #14 -: Февруари 19, 2015, 11:14:09 »

Десо, 174 много ми харесва и ако разрешиш бих я купил!Реших това докато си пушех новия покер от теб!

Поздрави и успех!
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!