PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 08:17:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: English  (Прочетена 59938 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #15 -: Март 08, 2015, 04:47:52 »

Може ли да се вярва на първото мнение от ревюто на този тутун на Мак Барен, че напомнял на Пензанс - http://www.tobaccoreviews.com/blend/1792/mac-baren-solent-mixture
Аз не съм пушил ни единия, ни другия.

На Пензанс инщо не напомня. Некои хора се кълнат че Бребия флейк номер 8 било със същия вкус, и много хора се залъгаха и си купиха, .... Йок. Пезанса нема заместител. В малки кутийчици, като го отвориш хартията е омазнена, целия е мазен, прилича на говежда тор, и мирише по същия начин. Черно, мазно с кафяви моменти точно като тор. Като го запалиш обаче изпадаш в екстаз на момента. И нема друг като него. Джермейнс не искат да кажат как го прават.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #16 -: Април 15, 2015, 11:03:13 »

Тъй, знaчи...днес пробвaх Aштън Artisan's Blend.
При отвaряне нa кутиятa констaтирaх, че хaртиятa е мн мaзнa. Толковa омaзненa хaртия не бях виждaл до сегa. Мирисa е богaт и остър. Тутунa нa пипaне е мaзен и влaжен. Пълни се и гори лесно. Вкусa нa димa е богaт и комплексен. Осещa се туркиш/ориентaлецa, лaтaкиятa-сирийскa и бaлaнсирaщaтa виржиния,перикa също си е нa мястото. Хaресa ми повече от Aпиритивa нa Дънхил. Определено бих се позaпaсил с тоз тутун aко ми попaдне!
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #17 -: Април 16, 2015, 10:50:58 »

http://www.smokingpipes.com/tobacco/by-maker/ashton/moreinfo.cfm?product_id=16412


Az mislq da porycham 10 kutiiki ako nqkoi iska da pishe po byrzi4ko
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 16, 2015, 11:03:54 »

От тук ще ти излезе малко по-евтино и по-бързо: http://www.annonces.de/Shop/cgi-bin/his-webshop.cgi?c=Ashton&dif=6&f=HERSTELLER&start=1&f1=GRUPPEa&c1=pipe_tobacco&t=temsearch_artikel_en&sort=NAME
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #19 -: Април 16, 2015, 02:33:35 »

http://www.smokingpipes.com/tobacco/by-maker/ashton/moreinfo.cfm?product_id=16412


Az mislq da porycham 10 kutiiki ako nqkoi iska da pishe po byrzi4ko
Aз имaм мерaк зa 2 кутии. Aко не е късно пиши нa лични дa се рaзберем.
Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #20 -: Април 17, 2015, 07:43:28 »

Да допълня само за германския сайт, че може да се използва услуга като www.gabco.org, за да спестите от шипинг такси. Имат адреси в Англия и Германия, на които поръчвате на ваше име и ви носят нещата за 2.20 лв. от Англия и за 4.00 лв. от Германия. Често това остават единствените транспортни разходи, защото магазините имат безплатни доставки в собствените страни.
Активен
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« Отговор #21 -: Април 18, 2015, 03:40:29 »

Да допълня само за германския сайт, че може да се използва услуга като www.gabco.org, за да спестите от шипинг такси. Имат адреси в Англия и Германия, на които поръчвате на ваше име и ви носят нещата за 2.20 лв. от Англия и за 4.00 лв. от Германия. Често това остават единствените транспортни разходи, защото магазините имат безплатни доставки в собствените страни.


За най-голямо съжаление не може с габко да се превозват тютюневи изделия, алкохол и др. акцизни стоки. Както и много други неща - животни, лични документи, кредитни карти и др. За справка - въпрос №17 от ЧЗВ на сайта на габко след регистрация.
Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #22 -: Април 22, 2015, 04:27:01 »

Това е като пари по пощата - уж е забранено, но всички го правят. Парфюмите също са акцизна стока, но са един от най-поръчваните продукти с Габко, аз лично съм си викнал три без проблем.
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #23 -: Юни 29, 2015, 11:50:57 »

Преди време приключих с пробата на известно количество Езотерика - Маргейт, любезно предоставено ми от съфорумец.
Много добра латакиева смес. Балансирана като цяло и приятна за пушене. Има особен сладък вкусов отенък, който понякога не ми допадаше, друг път пък точно той ме кефеше в поредната лула. Странна работа малко за мене лично.
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #24 -: Април 23, 2017, 04:58:57 »

Преди известно време, при странстванията ми в чужбина успях да пробвам няколко вида латакиеви смеси на Cornell & Diehl.
Това бяха Byzantium, Cordial и Star of the East.
От трите единствено ме впечатли Byzantium. Обаче си идва малко хард за мене - половин лула и приключвам.
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #25 -: Април 23, 2017, 05:02:40 »

Последно довършвам един пакет от Stanislaw Balkan Latakia. пприятен и непретенциозен всекидневен тутунец.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!