PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 08:26:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: GBpipes здравейте господа  (Прочетена 5916 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« -: Юни 19, 2012, 08:25:51 »

Адмирации за готиния форум.
Крайно време беше да се по-организираме горе долу. Намигване
Някои участници във форума ми споменаха няколко пъти за него и в края на краищата реших да се включа, просто бях забравил за него.
Казвам се Георги Бояджиев, пушя лула от горе долу от 16 годишна възраст, тока че сега се получават ок. 24 години. Не винаги съм пушил лула, от няколко години пуша предимно лули, така де в такъв период съм, че надали ще си купя отново цигари;)
Правя лули от приблизително 7 години. Започнах сам с т.нар. хоби блокчета, после още 2, после още.... И не си спомням точно, но се амбицирах и въпреки неуспехите и малките успехи в началото нещата взеха да стават. Няма начин да престана:))))))))))
Към момента правя сравнително ограничено количество лули годишно предимно по поръчка на клиенти.
Вижте тук www.gbpipes.com[url]www.gbpipes.com[url]

Много се радвам, че имам съмишленици в хобито /страстта, както и да го наречете.
Наздраве
Жоро
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юни 19, 2012, 09:58:27 »

 Добре дошъл,Жоро!Благодаря за добрите думи за Форум-а!Мъчим се тука да държим някакво ниво,но повечето почитатели май си падат читатели,а не писатели-избягват да списват по нещичко.Личното ми мнение(не веднъж съм го казвал)е,че всеки има какво да каже по темата.Без значение от опит,знания,и какво ли още не.Още веднъж-радвам се,че си тук!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Dark
Administrator
Full Member
*****
Публикации: 122



Ел. поща
« Отговор #2 -: Юни 20, 2012, 05:45:29 »

Добре дошъл и от мен! Лулите ти са супер- казвам го като очевидец Намигване
И благодаря за добрите думи за форума.
Активен

''...Ала никога повече е много време...''
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Юни 21, 2012, 09:26:12 »

Добре дошъл и от мен!
Сега като си пак тук...чакай поръчки...от трима полу-редовни участници и мноооооого други посетители... Намигване
И се надявам да споделяш тук развитието си и магията на творенето на нови "любимки"....
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!