PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 01:25:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Gawith Hoggarth - Curly Cut  (Прочетена 6361 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Май 01, 2012, 08:08:34 »

Поръчах си го заради първото предизвикателство да опитам нещо по различно нарязано!
Предполагах, че ще имам сериозни затруднения с пълненето и горенето, но за радост бях приятно изненадан!Може би заради не големия размер на дискчетата, монетките (някой ги беше нарекъл така) пълненето е нормално, а горенето равномерно през цялото време!Предполагам, че се дължи и на размера на "въжето" от което са рязани!
Не усетих някаква сериозна разлика в аромата от началото до края!Приятен с типичен според мен натурален аромат!
Поносим за мен сладък вкус, може би дължащ се на светлата вирджиния!
От средно към силно никотиново съдържание!
Не бих го препоръчал за ежедневна употреба, един-два пъти седмично може би, но всеки ден ми идва в повече...!
Определено ще си поръчам пак!Да си имам!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Юни 08, 2012, 10:21:55 »

Тютюна е много хубав и да ти кажа по едно време го пушех по цял ден и то всеки ден.Беше любим на Георги Бояджиев и от него за пръв път го опитах.В момента на него му омръзна,а аз гледам винаги да имам 200-300 грама.Ако на някой му е мерак да го пробва,аз съм насреща.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Юли 16, 2012, 05:26:40 »

В момента го пуша,и гледам да удължа удоволствието...бавно,бавно го карам.Наистина забележителна смес.Рядко ме е подвеждало първото впечатление-такова удоволствие изпитах,когато пробвах Marlin Flake.За силата-добре е,но какво мога да кажа аз,след като любимите ми цигари бяха Ориент Експрес.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Юли 17, 2012, 09:13:54 »

В момента го пуша,и гледам да удължа удоволствието...бавно,бавно го карам.Наистина забележителна смес.Рядко ме е подвеждало първото впечатление-такова удоволствие изпитах,когато пробвах Marlin Flake.За силата-добре е,но какво мога да кажа аз,след като любимите ми цигари бяха Ориент Експрес.


Получих слюноотделяне Ози!И ме е яд!Какви ли не глупости си поръчах, а забравих да си взема поредната доза и.....сега ще трябва да чакам до следваща поръчка!
Кърли Кът ми стана един от любимите!!! Вкусен е! За мен изключително натурален! За силата може би не съм бил толкова прав, но това ми беше впечатлението от първия пакет!
(и аз бях фен на Ориента едно време, ама тогава това си бяха цигари и ...българското боро и феникс кутия...а сега мулти, флип, флап, дрън-дрън химии, това е и една от основните причини да мина на лула)
Следващата поръчка и аз ще си поръчам повече грамаж като Калин, хем да си имам винаги, хем да изпръхне малко, което според мен му е нужно!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Август 26, 2012, 07:49:56 »

В момента го пуша,и гледам да удължа удоволствието...бавно,бавно го карам.Наистина забележителна смес.Рядко ме е подвеждало първото впечатление-такова удоволствие изпитах,когато пробвах Marlin Flake.За силата-добре е,но какво мога да кажа аз,след като любимите ми цигари бяха Ориент Експрес.


Получих слюноотделяне Ози!И ме е яд!Какви ли не глупости си поръчах, а забравих да си взема поредната доза и.....сега ще трябва да чакам до следваща поръчка!
Кърли Кът ми стана един от любимите!!! Вкусен е! За мен изключително натурален! За силата може би не съм бил толкова прав, но това ми беше впечатлението от първия пакет!
(и аз бях фен на Ориента едно време, ама тогава това си бяха цигари и ...българското боро и феникс кутия...а сега мулти, флип, флап, дрън-дрън химии, това е и една от основните причини да мина на лула)
Следващата поръчка и аз ще си поръчам повече грамаж като Калин, хем да си имам винаги, хем да изпръхне малко, което според мен му е нужно!
Cefy, пробва ли curly cut deluxe ? Може би ще си първия, който намира разлика. Малко по-остър е и все трябва да има някаква разлика.   
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #5 -: Август 28, 2012, 10:57:53 »

Ми не съм пробвал Де лукс-а!А и едва ли ще хвана разликата?! Ъ?
Но сега съм се зарил с поне 20 бленда и скоро не мисля за поръчки!Така или иначе базовата версия засега ми е един от любимите, при следващи доставки Де Лукс ще го включа в програмата!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2015, 10:32:02 »

От известно време си ровя по бурканите и днес попаднах на това.Отлежал поне 3 години.Тютюна си заслужава.Има само една лютива нотка,която я слагам в минус,но всичко останало е много добро.На следващата сбирка ще донеса.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!