PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 10:23:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Списание L'Europeo  (Прочетена 6207 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Юли 26, 2012, 02:17:26 »

При последното ми поредно пътуване попаднах на броя Юни-Юли, 2012 на списание L'europeo!Темата на броя е за "Дима", разбирайте за цигарите, лулите, за борбата с тютюнопушенето и т.н.!
Препоръчвам го на приятелите на форума, има страхотни статии за любовта към тютюна, за лулите на Сталин, за "борбата" на Хитлер с пушачите, за фабриките за тютюн в България и по света.....интригуващи за мен статии, препоръчвам броя на всеки, който по някакъв начин е свързан с тютюна, било то дори и противник...
Дано да Ви заинтригувах!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 03:34:28 »

Днес си го купих-много добро четиво,струва си!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 09:29:27 »

Просто броя беше посветен и на нашето любимо занимание!Та затова си позволих да го препоръчам!
Питайте ме какво ми беше в 5 часов полет, четейки за видовете тютюни, удоволствието от пушенето, комбинацията с качествено уиски, старите български тютюни и т.н.......идеше ми да запаля, запаля, запаля.....както се казва по нашенски - "тутунясях"...ама яко.....
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!