PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 06:53:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Real bryar  (Прочетена 35963 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Август 28, 2012, 10:10:54 »

В една тема се бях изказал не ласкаво за албанските лули,но попаднах на страхотен билярд и съм длъжен да кажа,че не трябва да съм толкова краен.Разбира се мунщука беше ужасен,но най–важното,бриара,беше повече от отличен.След стабилна доработка сеге ми е любика.За пръв път попадам на риал бриар без чеп и без китвани шупли.А скоро един приятел ми сподели,че негов познат,който е доста в час,си е купил 3 лули за 50 евро от бакалия в Албания с потресаващо качество.
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Август 28, 2012, 10:22:03 »

Една снимка добре ще дойде, стана ми интересно сега. Усмивчица
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 10:30:32 »

    Snoobyx,приятелю,за съжаление съм доста "аналогов" и ми е много трудно да се управям с компютъра.Ако ми подскажете къде да прочета и да се науча как се прави,с най–голямо удоволствие=
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Август 28, 2012, 11:01:32 »

Ще гледам да помогна с каквото мога. Само ми подскажи до къде се оправяш, ако имаш снимка направена с някакъв цифров фотоапарат или телефон от там нататък мога да се опитам да обясня стъпка по стъпка. Усмивчица
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Август 29, 2012, 09:57:58 »

Снимал съм ги и с фотоапарат и с телефон и с таблет.Но само до там...
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #5 -: Септември 06, 2012, 10:08:52 »

Преди няколко месеца попаднах на един екземпляр в пловдивски антиквариат "Real Briar-Angelo" с допълнителна щампа "made in E.U.".Бриар с добро качество ,9мм филтър и ебонитов мундщук-прилична работа ,с изключение на грозния лак,който начаса изшлайфах.Снимка ще постна по-късно.
« Последна редакция: Септември 12, 2012, 04:44:33 от Десислав Гечев » Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Септември 07, 2012, 08:19:04 »

Явно има различни качества и за това не трябва да се слага всичко под общ знаменател.А на такова наименование никога не съм попадал.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #7 -: Септември 11, 2012, 07:34:37 »

Попаднах на един "пот"на същата фирма и след няколко часа шкурене,стана много добра лула.За съжаление излязоха 2–3 китвани шупли,но не са толкова дразнещи.Хайде бе хора,научете ме да качвам снимки. Ядосан
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #8 -: Септември 11, 2012, 08:10:17 »

Първо:трябва да свалиш резолюцията до 128 кб.След като си напишеш коментара или по-точно преди да го постнеш слизаш под правоъгълничето , в което си го написал -леко вляво;там има "допълнителни опций"-натискаш и отиваш на "прикачи",след това Browse...намираш снимката на устройството в твоя компютър и публикуваш .Кофти е момента на смъкване на резолюцията до 128кб.Аз го правя с програмата за разглеждане и обработване на снимки AC DSee.
Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #9 -: Септември 11, 2012, 08:16:04 »

Десо,много сложно бе човек.Но ще се опитам..
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #10 -: Септември 11, 2012, 09:13:33 »

 :(Брей,виновен съм-щях да ти обяснявам,Калине-за Win7 и XP редактиране на снимки.След мача ще напиша как става.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #11 -: Септември 11, 2012, 10:07:31 »

Уф,трудно бихме арменците...Слушай сега,Калине-ако си със 7-цата ,сваляш си снимките от фотоапарата или телефона в една папка на десктопа(за да е по-лесно за работа).Отваряш я,кликваш с десния бутон върху някоя снимка.В падащото меню избираш "редактиране".Отваря се снимката с меню в горния край.От него избираш в левия край "преоразмеряване".Отваря се ново падащо меню,в което в горния край се появяват хоризонтална и вертикална корекции,с цифри срещу тях 100.Променяш ги на стойности около 20-25(ако нормалната им големина е около 2,5 мб,ще се намали до около 150-160кбт).даваш ОК,затваряш снимката,като я запаметяваш.Така правиш с всички снимки в папката.Като постваш във форума-долу в ляво има плюс с допълнителни опции.Оттам избираш снимки от папката с преоразмерените.Би трябвало да можеш да качиш 4 снимки,всяка с големина до 172 кбт. :-\Дали обясних добре....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #12 -: Септември 11, 2012, 10:28:25 »

Ако си с XP и използваш(на компа на сина го има-мога за него да ти обясня) Microsoft Office Picture Manager,отново си сваляш снимките в папка на десктопа.Отваряш я.С десния бутон кликваш върху някоя снимка.В излязлото падащо меню избираш Resize.В новопоказалото се меню вдясно,със зелена точка е маркирано Original size-премести я на Predefined ....Под него има прозорче с готови варианти-избираш Web-small(448x336 px).Даваш ОК,запаметяваш снимката и готово.Тази операция я правиш с всички снимки-големината им горе-долу е каквато трябва.След това си ги качваш в постванията.
Дано съм успял да ти помогна....
« Последна редакция: Септември 11, 2012, 10:30:41 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Септември 12, 2012, 12:10:29 »

Аз ще помисля за в бъдеще за някакъв автоматизиран вариант през форума, да си ги оразмерява както му харесват по времето на качването.  Нерешителен
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #14 -: Септември 12, 2012, 07:41:07 »

Аз ще помисля за в бъдеще за някакъв автоматизиран вариант през форума, да си ги оразмерява както му харесват по времето на качването.  Нерешителен
Ето това е вече разрешаване на проблема!Ако успееш да го направиш ще смъкнеш доста товар от плещите ни!
Активен

Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!