PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 09:36:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Rum Flake Gawith, Hoggarth & Co.  (Прочетена 18865 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Август 30, 2012, 08:08:59 »

Много ме радва този тютюнец.Като четеш ревютата,трудно можеш да прециниш дали да го купиш или не.Звездите са от 1 до 4.Става само с проба,като повечето неща от живота.На мен ми носи много радост,като не мога да обясня защо.Просто ми е вкусен,не бяга жената от стаята,за флейк гори много добре и се натрошава доста по финно от Боб чоколета.Опитайте го.Заслужава си.

« Последна редакция: Декември 26, 2017, 01:49:41 от ozzy » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 12, 2012, 08:26:22 »

Според мен,едни гърди по-напред от Боб`с чоколет-а.Много фин флейк,лесен за употреба.Изгаря прекрасно,запазвайки аромата си до край.Определено с класа над Navy Flake на Samuel Gawith(който също не е лош).Добре е да си го има под ръка човек...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Септември 12, 2012, 08:39:40 »

Не мога да го сложа пред чоколета,защото ми липсва леката нотка латакия,но си е много добър.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Септември 13, 2012, 07:00:25 »

Поръчах си го заради мнението на Калин, че го няма нюанса на латакия в сравнение с Чоко-то!!!! Мен пък това ме дразнеше!
Като дойде ще споделя! Готин
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 13, 2012, 08:33:01 »

E,защо не каза,че не си го пробвал.Имам 3–4 oz.Ако не можеш да чакаш,обади се да пием по бира.
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #5 -: Септември 16, 2012, 10:33:41 »

да, нормален за ГХ тютюн, но за мен с нищо незабележителен. нищо особено. ухае на типичните им "лейкландски" подправки, но заявката за аромат на кленов сироп и ром липсва, поне аз не ги усещам. това е може би единственият им на ГХ тютюн, който няма собствен характер.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Септември 17, 2012, 09:20:01 »

Клименте,знам,че обичаш да опитваш от всичко по малко,но за сериозно мнение за тютюн ти трябват поне 50грама.Аз досега съм изпушил над 1,5 кг и последното,което ми изва на акъл е определението"безличен".
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #7 -: Септември 17, 2012, 09:58:36 »

Калине, прав си, но на фона на всичките му суперлативи, не го запомних с нищо. А нещата на ГХ са определено качествени. В него за мен няма нито клен, нито ром. Докато в "опашката" с ром - и двата аромата веднага се различават и е наистина супер приятна.

Но не споря, защото според мен така или иначе имаме различни рецептори и е много вероятно да не долавям нещата, които ти долавяш и харесваш. няма драма. само лични мнения. поздрави сърдечни. Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #8 -: Септември 18, 2012, 09:48:18 »

От клен до клен,както и от ром до ром(не нашенски  Ухилен,от кварталите)разлика от земята до небето.Вид,нюанси,интензитет.Възможно е някой нещо да не усети.То затова и колкото лулари-толкова мнения!  :)Аз тук усещам лекия привкус на ром.В някои други-убий ме,ром не хващат рецепторите ми...
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 10:34:58 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #9 -: Май 01, 2014, 12:25:31 »

Къкхъ, къкхъ. Нов съм в занаята, но усетих аромата. Тютюна е с характер и на мене вече е любим.
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #10 -: Май 01, 2014, 11:55:06 »

Е аз пък съм различен
Първо ,опитах го при Десо и сякаш ми  допадна и си го поръчах и оттогава мъки.
Сплъстена флейка ,трудно се намачква . Гори ми трудно .
Какво ли не опитвах , суших  рязах го на финно с ножа  и на вкус ми е безличен .

Няма хора с  еднакви вкусове .Усмивчица
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #11 -: Май 01, 2014, 12:45:43 »

За мен тайната на този тутун е в отлежаването.....имам един насипен от първите ми доставки, който стои почти 2 години на тъмно, в буркан и всеки следващ път, който го пробвам става все по-хубав....Лични наблюдения и мнение!
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #12 -: Май 01, 2014, 06:11:59 »

Е аз пък съм различен
Първо ,опитах го при Десо и сякаш ми  допадна и си го поръчах и оттогава мъки.
Сплъстена флейка ,трудно се намачква . Гори ми трудно .
Какво ли не опитвах , суших  рязах го на финно с ножа  и на вкус ми е безличен .

Няма хора с  еднакви вкусове .Усмивчица
Да го откупя от теб Сократе, става ли? Че съм нов и не мога насмогна още с тютюните. Ще ти предложа щедра цена ,без да се скъпя. Усмивчица
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #13 -: Май 04, 2014, 05:22:35 »

СУПЕР. Благодаря ти. Ще гледам да отскоча до Варна тази седмица , мисля че имам и друга работа в района. Поздрави и Благодаря ти още веднъж.
пп. Ще ти пратя на лични номера ми да го имаш и ще ти звънна тази седмица да се уговорим
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #14 -: Октомври 24, 2015, 04:17:43 »

Чудейки се какво да запаля,намерих буркана с 50-60 гр и дата 05.2012.Това което казва Ози,че номера е в отлежаването е напълно прав.Размачква се отлично и гори без гаснене,което си му е недостатъка.А вкусът е значително по добър.Влиза гладко,без лютиви нотки от началото до края.Лошото е,че свърши.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!