PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 04:52:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Обновяване на форума  (Прочетена 17666 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #15 -: Септември 26, 2012, 05:18:52 »

Нещо се замислих за популяризацията на форума и цялото хоби. Понеже всичко в днешно време става през Facebook, приятно или не, какво ще кажете да вържем форума към Фейса по някакъв начин. Редно е и да си направим страничка там, разбира се.
Има я Луладжийницата, предполагам не е проблем да вържем форума към нея ?
Какво ще кажете?

Аз лично рядко ползвам Фейса....по необясними причини...но защо не...после ще стане блог...след това официализирането на Калин...ще доде време и на Казичене.....само и само да привличаме фенове с две ръце ЗА...
А активните ползватели на Фейсбук да споделят мнение, аз не мога....
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 07:07:21 от Cefy » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #16 -: Септември 26, 2012, 06:36:06 »

Не знам дали ще е удачен вариант,Жоро....като гледам из фейса,що куцо и сакато се изживява като капацитет по какво ли не,дали няма после да се чудим какво да правим?!Принципно съм за,но да не стане така,да я караме после на смс-и Ухилен.Но няма лошо-Денис какво ще каже?А аз да си призная,чак толкова не вдявам от Фейсбук Засрамен....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 26, 2012, 09:07:01 »

Ози прав си донякъде, тук като че ли е по-отрбрано общество и форума държи някакво ниво все пак. Мисля че който се интересува от лули и използва активно интернет няма как да не е попаднал на него. Все пак не пречи да направим една страничка, но има голям шанс да ни залеят с простотия и накрая на никой да не му се занимава да пише там, а ако се прехвърлят към форума, просто ще има повече работа за администраторите. Усмивчица
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #18 -: Септември 26, 2012, 09:57:58 »

Ози прав си донякъде, тук като че ли е по-отрбрано общество и форума държи някакво ниво все пак. Мисля че който се интересува от лули и използва активно интернет няма как да не е попаднал на него. Все пак не пречи да направим една страничка, но има голям шанс да ни залеят с простотия и накрая на никой да не му се занимава да пише там, а ако се прехвърлят към форума, просто ще има повече работа за администраторите. Усмивчица
Като каза за отбраното общество и....се сетих за мойта лютеница......пръц...как ли ще изглежда във Фейсбук Ъ? Ъ? Ъ?
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #19 -: Септември 27, 2012, 03:15:19 »

 ;DЦефи,лютеницата си е супер!Денис няма предвид,че превръщаме хобито си в някакво елитарно занимание-просто всички членове знаят защо са тук.Що спамене(пък и простотии) ми се налагаше да трия преди,когато и гостите имаха право да пишат.То и затова сега се бавят така регистрациите-един по един се проверяват кандидатите. :)Ако кажете-да се разширим към Фейсбук.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Септември 27, 2012, 05:32:58 »

Идеята ми е малко необмислена, но имах предвид да можем да постваме / ползваме техническите удобства на фейса при споделяне и пр. Иначе от навлеци нужда няма, разбира се, нито пък от разни хора дето само говорят и т.н.
Не знам доколко е осъществимо като цяло, знаещите трябва да кажат.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #21 -: Септември 30, 2012, 01:55:12 »

Аз имам една молба към Денис.Много трудно различавам икоките за нови коментари от такива,които са прочетени вече.Особено на пряка светлина.Възможно ли е да има по-голям контраст в цветовете?
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #22 -: Септември 30, 2012, 02:02:13 »

Аз имам една молба към Денис.Много трудно различавам икоките за нови коментари от такива,които са прочетени вече.Особено на пряка светлина.Възможно ли е да има по-голям контраст в цветовете?

И аз щях да моля за същото!Контрастта направо трябва да е тъмно-светло!Така най добре ще се вижда!
Ако Денис не му писне от нас...и аз се моля!
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Октомври 01, 2012, 07:36:11 »

Забелязах това наскоро, на моя монитор изглеждаха добре, но на други няма достатъчно контраст. Ще ги направя малко по-бледи някой, а може да добавя и някой детайл, по който да се отличават. Намигване
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #24 -: Октомври 01, 2012, 09:50:36 »

Забелязах това наскоро, на моя монитор изглеждаха добре, но на други няма достатъчно контраст. Ще ги направя малко по-бледи някой, а може да добавя и някой детайл, по който да се отличават. Намигване
Аз и Калин ще бъдем благодарни!Явно на нас са ни най-скапани мониторите!!!
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Октомври 09, 2012, 06:18:51 »

Готово! Смених малко контраста между иконките, на новите публикации има вече по едно червено тикче. За тези категории, които вече сте ги отваряли, но не сте прочели новите статии в тях има оранжево. Надявам се така да е по-отчетливо, все пак проверете на различни монитори, че моя очевидно не е критерии. Смотан
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2012, 07:54:19 »

Благодаря ти.Разликата веднага се усеща.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #27 -: Октомври 10, 2012, 07:46:06 »

Супер е, благодаря и от мен!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!