PipeZone PipeZone
Април 20, 2024, 01:43:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Гриндер  (Прочетена 9624 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Декември 15, 2012, 09:08:33 »

Отскоро използвам този прост инструмент за разтрошаване на флейк.Невероятен е-препоръчвам ви го горещо!



Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Декември 15, 2012, 09:10:01 »

 ;DА някои от вас може да си го изработят и сами!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Декември 16, 2012, 12:17:50 »

Ози, не ти ли се губи удоволствието от работата с пръстите!?Предполагам, че е удобно и практично, но си мисля дали не е ....различно, когато си разтрошиш флейките с пръстите, имаш усещане за всички подробности...а и гриндера е универсален, но всеки флейк си има своята специфика...
Преди време гледах по сайтовете за автоматични пълначки...горе-долу същото усещане...
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 16, 2012, 10:53:10 »

Съвсем между другото - това е атрибут на пушачите на марихуана, та гледай да не го ползваш много-много сред хора...  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Декември 16, 2012, 12:07:06 »

 ;DЗнам кои го използват най-често.Пушенето на лула е толкова непопулярно тук,че често са ме питали какво има в нея( ;Dявно очаквайки марихуана).Така,че отдавна не ми пука кой какво си мисли и казва.А иначе,Цефи,ползването му ми спестява доста време.Влажният флейк изпръхва за нула време.При динамиката ми напоследък,това е от полза. :)Когато времето ми позволява,не го използвам,естествено!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Януари 28, 2013, 07:20:46 »

А как работи тази щуротия?Само се притиска или се и завърта?
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Януари 28, 2013, 10:18:50 »

Слагаш парче от флейка върху едната джаджа,затваряш плътно,и развърташ.Тютюнът става фино раздробен.На мен ми допада....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2015, 09:51:41 »

Ето я моята джаджа за разтрошаване. Определено е практично гриндерчето. За мен основното предимство на тази джаджа е, че можеш да натрошиш и тютюн, с по-висока влажност, вместо да го сушиш до степен, че да се троши с пръсти. Все пак, някои тютюни губят качества при прекомерно изсушаване. И като искаш да го пушиш директно с влажността от кутийката, това е добър начин. Това гриндерче е малко и побира точна доза за средно голямо огнище. Знам, че и с пръсти става, но с гриндера се образува и малко количество съвсем ситно разтрошен тютюн, който слагам най-отгоре. Така паленето е лесно и бързо с леко подаване на пламъка.
Мои лични наблюдения: Натрошена цялата щипка или само малко количество за отгоре, при мен води до разреждане на междинни паления и тампериране почти до нула.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!