PipeZone PipeZone
Април 18, 2024, 08:38:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Castello  (Прочетена 14057 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 24, 2013, 09:40:59 »

айде бе, момчета, както казваше котаракът Леополд, дамайте не соримся, давайте жить дружно!
а и приятелю Пинхед... замисли се, че може Попай да не е спрял тютюна от хубаво, а са му се е наложило-това е много неприятно, но може на всекиго да се случи!?
Така че нека наистина да споделим заедно неговата тиха радост от товата му присобивка...
а и ето аз пуша, но някак не всички лули, които имам ми пасват - имам три лули, които си купих с огромно желание, прекрасни като форма според мен, на нелоши марки или поне известни марки, но все нещо не ми пасват, удобни са ми, но не ми върви пушенето с тях... трябва ли да бъдат спасени? може би е редно всъщност да ги пусна тук във форума за продажба. Ти ме окуражи! Благодаря.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 25, 2013, 07:08:14 »

Нещо не се разбрахме - това не е заяждане, това са факти. Понеже попай се чудеше и питаше, та реших да споделя това което знам. А и щото съм историк, та фактите за мене са нещо важно... Това е.

Поздрави  Усмивчица
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 25, 2013, 02:30:14 »

Спокойно бе ,момчета ! С pinheаd така си говорим . Всичко е о.к.. Ама и вие ще ме погребете още малко .Просто чичо Доктор каза КРАЙ на пафкането .Всичко щеше да си продължи по старому , но жена ми беше в кабинета и го чу .
Pinhead e прав за някой неща , а аз за други . Това е . Светът е шарен за радост наша .

Бъдете здрави !
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #18 -: Септември 25, 2013, 08:46:47 »

 :)Само да напомня за добрия тон(вий си знаете ,де).А иначе-не вярвайте много на интернет инфото.Грешки има и в Пайппедия.Достоверна е информация  на фирмените сайтове,както и  в книгите,написани от уважавани автори(намиращи се и в ел.вариант).
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 25, 2013, 11:25:27 »

Ozzy , дай препратки , че  се изядохме ! Ухилен
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!