PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 07:51:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Samuel Gawith Full Virginia Flake  (Прочетена 31628 пъти)
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #15 -: Август 26, 2016, 06:51:42 »

Ако очакваш експлозия от аромати като оная кипърска смрад, дето толко и се превъзнасяте нема да стане... Тва е вирджиния, тука аромата е по-завоалиран, по-лек. Едно, че трудно ше го усетиш тоя тютюн от първото пушене - поне половин кутия трябва да замине преди да си му "хванал цаката", а и мога да се обзаложа, че го пушиш в лула с широко огнище умирисана на латакия, нал тъй? Трябва си чиста, неусмърдяна лула с дълбоко и тясно огнище, без да тъпчеш тютюна, без да бързаш. Ако имаш царевични лули, то най-добре е да ги хвърлиш на далече и да извадиш един хубав брайър... Обуй си един хубав костюм, облечи едни шарени пичовски чорапи и си среши брадата, па тогава си сипи един Фулърс ИПА и си натъпчи лулата. Обзалагам се, че тоя път ще се получи... Намигване
Еми не - пуших го в един покер, дет последно бех пушил Solani Aged Burley Flake преди някъде година и се надявах да се е "отумирисала" за туй време... А, да - бех си сипАл и Plain Porter на The Porterhouse Brewing Company  Намигване
След малко трее да зема една "канадка" от Жоро, къде мислим да я дедикирам точно за тоа тутун (нали вече ше го внасят регулярно), та ше видимЕ Намигване
Е ше му дам шанЗ де, айде сега, нема да се излагаме Намигване
Активен
Kai Ren
Newbie
*
Пол: Мъж
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #16 -: Август 26, 2016, 07:06:29 »

На мен пък от раз ми хареса . Явно не съм дорасъл да им се чумеря на тютюните . Нито съм ги сушил нито нищо . Е бях забравил кутията отворена 20 тина минути на балкона докато заредя тоник за сапфира ама това не се брои . Разтриваси се лесно ( по метод показан ми от Русен  да е жив и здрав че ме светна ) само малко първоначалното припалване е трудничко , после неще да се спре . пък го пуша в един много бюджетен мр. Брог ... Какво не правя както трябва ?
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #17 -: Август 26, 2016, 07:11:42 »

Епа тогава, г-н Панев, сте само на крачка от просветлението. Не се отказвай, щото като нищо и ти ще се зарибиш по тоя тютюн - определено си заслужава!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #18 -: Август 26, 2016, 07:32:17 »

Чудим се само на тоА тутун каква напитка най- би му подхождала, м?
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #19 -: Август 26, 2016, 07:36:18 »

Колега, пробвай с Троянска сливова в чаша за уиски. Намигване
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #20 -: Август 26, 2016, 07:45:50 »

В интерес на истината, зелен чай.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #21 -: Август 26, 2016, 08:56:38 »

В интерес на истината, зелен чай.
В интерес на истината най-много-вероятно си прав - мразим зелен чай, оти ми мирише на слама - баш като FVF  Смотан Ще се пробвам утре.
Ама сега, поне нямаш как - ходих до магазина:
И понеже от уискитата жлебам почти само Islay (които, не знам защо  Намигване , се връзват мега яко с латакията), взех това:
Че се бориме, явно е:
Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #22 -: Август 26, 2016, 09:07:41 »

В интерес на истината, зелен чай.
Пине, брат - верно си е!
Сега 2 флейки, оставени да съхнат за 5 часа на тезгяха, нарязани на кубчета и в чисто нова лула - е наистина нямат нищо общо с първия опит  Засрамен
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #23 -: Август 26, 2016, 09:49:59 »

Добре дошъл, г-н Панев! Радвам се, че този прекрасен тютюн ти е допаднал и ти се е разкрил! Усмивчица

P.S. Да пушиш Фул Вирджиния, по мое скромно мнение, е по-хубаво и от секса, щото най-малкото липсва тая плебейщина с потенето и физическото усилие.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #24 -: Август 26, 2016, 11:22:46 »

Пине, брат - верно си е!
Сега 2 флейки, оставени да съхнат за 5 часа на тезгяха, нарязани на кубчета и в чисто нова лула - е наистина нямат нищо общо с първия опит  Засрамен

Новата лула няма да ти даде най-добрия аромат, но с всяко следващо пушене ще става все по кеф.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #25 -: Август 27, 2016, 09:41:51 »

Дали ще се облека за панаира в Борима ,или за коледния виенски бал,резултата е все един и същ.Една запалка свършва с една лула.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #26 -: Август 27, 2016, 02:03:07 »

Една запалка...
Тя свършва с една лула -
фрустрация.

Дали ми се получи хайкуто?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2016, 12:05:43 »

Значи като изключим факта, че за една лула отива една запалка или кибрит... Еми разкри ми се тоя тютюн, хареса ми. Не е лош, даже хич Намигване
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #28 -: Януари 01, 2017, 02:34:18 »

Хайде и от мен...открих поредния страхотен тютюн. Направо си ставам фен на Гавит. Ако искаш, съзерцаваш, ако искаш - просто си пушиш. Карам го по вашите предписания: късам на дребно, тъпча рехаво и въобще не го чакам да съхне. След третото припалване тръгва като по релси и чак неще да гасне. Подкрепям Пина, широкото огнище малко размива аромата.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #29 -: Януари 03, 2017, 12:00:04 »

Седим и се мъчим с тая флейка....
Досега все се чудех къф им е проблема на хората с тая флейка - разтрошваш, чакаш час, слагаш с леко тъпчене и си питаш пичовските чорапи както каза Пина.
Кевиш се и не се потиш/хабиш цял кибрит.

Щото съм кух и реших за разнообразие да сгъна направо флейката и да я пъхна така в лулата.
Оставих я за два часа така...

И сега се псувам като копеле. Не гори, не вади свестен аромат, пак не гори - съсипия на баси якия тутун.

Гледайки положително, вече знам какво никога да не правя с тоя тутун.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!