PipeZone PipeZone
Април 16, 2024, 04:42:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: St. Bruno ready rubbed  (Прочетена 18135 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #15 -: Юни 07, 2016, 01:52:38 »

Да не отварям нова тема - в Smokingpipes.com вече се предлага Св. Бруно в двата му варианта: флейк и реди ръбт. https://www.smokingpipes.com/tobacco/by-maker/st-bruno/
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #16 -: Юни 08, 2016, 05:45:06 »

И в 4noggins ги има и двата от известно време и са на същата цена, но на мен ми се виждат скъпички.

http://www.4noggins.com/st-brunos-pipe-tobacco.aspx
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #17 -: Май 10, 2017, 08:47:15 »

Макар и да писах, че ми е скъпичък, все пак още тогава си поръчах две кутиики от тая флейка. Та преди седмица му дойде ред и сега първата кутиика е на привършване. Много приятен ежедневен тютюн. Определено има топинг, но вообще не е силен или дразнещ. На Gawith - 1792 Flake е парфюмиран много повече. Тука нивото е като на Louisiana Flake, не повече. Лично за мен е пълна мистика кои са критериите дали един тютюн е ароматик или не, но и не ми пука особено. Като ме кефи нещо, си го пуша, като не - на буклука и така ...
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #18 -: Май 10, 2017, 09:14:21 »

 Приятелю Трябва да По Пушиш Повече  Готин По Моему  Смотан
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #19 -: Май 11, 2017, 12:42:38 »

Приятелю Трябва да По Пушиш Повече  Готин По Моему  Смотан

Ъ?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!