PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 12:21:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Шекспир  (Прочетена 13375 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Януари 19, 2014, 06:02:42 »

Представям  ви един хубавичък Шекспир.






Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Януари 19, 2014, 06:50:45 »

Честито!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 20, 2014, 10:17:44 »

Ейр настина е хубавичък, много готино чело са му направили  Намигване
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Януари 20, 2014, 10:19:58 »

Tо smoke or not to smoke, that is the question!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #4 -: Януари 20, 2014, 01:05:46 »

Ееее, браво !Честито ! Страхотна придобивка !
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #5 -: Януари 20, 2014, 03:29:24 »

Така-така , сега трябва да я напълниш с некакъв англииски табак , и да  прочетеш един шекспиров сонет докато я сефтосваш.
Като е добре да присъства и чаша пълна с някаква  англииска алкохолна течност.

 Ухилен
« Последна редакция: Януари 20, 2014, 03:32:33 от тедо » Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 20, 2014, 03:37:15 »

Така-така , сега трябва да я напълниш с некакъв англииски табак , и да  прочетеш един шекспиров сонет докато я сефтосваш.
Като е добре да присъства и чаша пълна с някаква  англииска алкохолна течност.

 Ухилен

В никакъв случай! Правилата на естетиката не го позволяват.

Ако прочетете "Книга за Чая" на Какузо Окакура, един превъзходен трактат за източната и западната естетика, ще разберете колко е безвкусно докато на трапезата в Бавария ядеш месо от дивеч, по стените да гледаш картини с ловни сцени.

Тази шекспирова лула се пуши само докато пиеш зелен чай или сливова троянска, като от уредбата кънти Тони Стораро или Оркестър Кристали, а в хубавата турска лула гори Три Нънс.

Иначе се губи хармонията и се влиза в еднотипен филм. Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #7 -: Януари 20, 2014, 03:46:49 »

Така-така , сега трябва да я напълниш с некакъв англииски табак , и да  прочетеш един шекспиров сонет докато я сефтосваш.
Като е добре да присъства и чаша пълна с някаква  англииска алкохолна течност.

 Ухилен

В никакъв случай! Правилата на естетиката не го позволяват.

Ако прочетете "Книга за Чая" на Какузо Окакура, един превъзходен трактат за източната и западната естетика, ще разберете колко е безвкусно докато на трапезата в Бавария ядеш месо от дивеч, по стените да гледаш картини с ловни сцени.

Тази шекспирова лула се пуши само докато пиеш зелен чай или сливова троянска, като от уредбата кънти Тони Стораро или Оркестър Кристали, а в хубавата турска лула гори Три Нънс.

Иначе се губи хармонията и се влиза в еднотипен филм. Усмивчица

Личи си , че не разбираш от англииска снобария , балкански момко ,
докато си пиеш зеления чай може да си похапваш бисквитка и да си слушаш Е.Костурица.

 Ухилен Смотан Ухилен
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #8 -: Януари 20, 2014, 04:03:08 »

Така-така , сега трябва да я напълниш с некакъв англииски табак , и да  прочетеш един шекспиров сонет докато я сефтосваш.
Като е добре да присъства и чаша пълна с някаква  англииска алкохолна течност.

 Ухилен

В никакъв случай! Правилата на естетиката не го позволяват.

Ако прочетете "Книга за Чая" на Какузо Окакура, един превъзходен трактат за източната и западната естетика, ще разберете колко е безвкусно докато на трапезата в Бавария ядеш месо от дивеч, по стените да гледаш картини с ловни сцени.

Тази шекспирова лула се пуши само докато пиеш зелен чай или сливова троянска, като от уредбата кънти Тони Стораро или Оркестър Кристали, а в хубавата турска лула гори Три Нънс.

Иначе се губи хармонията и се влиза в еднотипен филм. Усмивчица

Личи си , че не разбираш от англииска снобария , балкански момко ,
докато си пиеш зеления чай може да си похапваш бисквитка и да си слушаш Е.Костурица.

 Ухилен Смотан Ухилен

Разбира се, я сам балкан бой и смърдим на зной Усмивчица

Емир Кустурица го гледам, обаче снобарщината пер се не е присъща на един пайп-смоукър. Пайпа предполага апофатически подход към нещата.
А то е принципа на шопа който гласи " А бе и я не знам как е, но и така не е".  Или ако не знам защо пия малцово уиски, нема го пием и ако не съм негър от Луизиана, не моем да слушам джаз и джем сешъните с участието на Майлс Дейвис  и тоя и оня.

Когато си наследник на красотата на Изтока, на културния бекграунд на Източната римска империя известна като Византия, с наследството на Османската империя и т.н..., не можеш да възприемеш нещо само заради самия feeling. Или, както вика Какузо Окакура на неговите ученици японци в Бостон, ако не владеете перфектно английски език, и не се чувствате в свои води в западната култура, не се разхождайте с кимоно, а си облечете костюм.

Мале ебаси философа съм Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Януари 20, 2014, 07:01:42 »

Нищо не ти разбрах, ама... на ви един мултикултурално преплитащ се поздрав. С кеф да си пуши Ози лулата, ако ще и Бисер Киров да му фъфли нежно по радиото!

http://youtu.be/PdDbC3RbHL0
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #10 -: Януари 20, 2014, 07:52:19 »

 Ухилен Скоро не бях се оплитал така в нечии мисли ,като вашите...Карай,важното е,че умея да ги навързвам нещата(лулица с маслинки и узо,лулица с бърбън и тъжен блус,лулица с хубава книжка...),което пък при отсъствие на снобизъм-не е от значение.Или,както предполагам,е била основната философия на Какузо Окакура(без да съм го чел,но леееко запознат с японската култура Намигване )
-съвършенството се крие в несъвършенните неща!
Благодаря Ви-лулата наистина е страхотна.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #11 -: Януари 20, 2014, 08:35:24 »


-съвършенството се крие в несъвършенните неща!


Амин!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #12 -: Януари 20, 2014, 09:21:38 »

малее аз към е...си тъпака хората за кви възвишени и сложни екзистенциални дилеми мислят , а аз само за жени . А и по 1 час на ден за лули .  Най сложната дилема ми е сутрин първо вапер ли да пална или фул балкан бленд , ама още се колебая като стана . Ъ? Завърти очи Засрамен
« Последна редакция: Януари 20, 2014, 09:25:58 от rusen plovdiv » Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 21, 2014, 06:05:25 »

малее аз към е...си тъпака хората за кви възвишени и сложни екзистенциални дилеми мислят , а аз само за жени . А и по 1 час на ден за лули .  Най сложната дилема ми е сутрин първо вапер ли да пална или фул балкан бленд , ама още се колебая като стана . Ъ? Завърти очи Засрамен

Да знаеш, че ако почнеш да се колебаеш и преди да станеш, от има нещо съмнително и най-вероятно си заспал с лулата Завърти очи
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #14 -: Януари 21, 2014, 07:33:17 »

Красотна е Усмивчица (нещо средно между красива и страхотна= красотна )
Големи наслади с нея
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!