PipeZone PipeZone
Април 18, 2024, 07:21:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вече съм на линия  (Прочетена 5404 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« -: Февруари 12, 2014, 10:56:00 »

След много и особено ползотворни (дори за мен) преустройства и ъпгрейди вече съм на линия и бачкам здраво. Нов струг, оправен банциг, дискове за шлайфане, една камара подобрения на новия / стар струг, надграждане патронници смазване .... Сега е ОК.  Гоня прецизност и производитерност. Чакам дървото от новата реколта и съм затрупан с ремонти. Куууууул
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2014, 05:43:39 »

Ето това са хубави новини , тази година и аз ще повдигна краче за лули от 3 мата наши , но ти ще си първи .Ще пиша на лични . Тия дни точно за това си мислих , че като сме българи и имаме майстори на висота защо да си купуваме от чужди производители , маркови лули като са същите на външен вид и качества като на нашите хора .
По добре да си подкрепим сънародниците , които са ни и познати и приятели на повечето от нас , та да се развиват още повече .
Харесал съм едно рустицирано къти на Том Елтанг , ама може и да е по Георги Бояджиев модел - на 4 очи ще ти пиша .
Изберете българското . Усмивчица
« Последна редакция: Февруари 13, 2014, 05:46:52 от rusen plovdiv » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!