PipeZone PipeZone
Април 27, 2024, 12:12:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: DANISH PRIDE Ben Wade hand made in Denmark by PREBEN HOLM  (Прочетена 8944 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« -: Март 06, 2014, 03:20:57 »

 Новата ми гордост ! Лулата е произведена в периода 1972-1989 , когато лулите на Пребен Холм са се продавали в САЩ под името на Ben Wade . Това е търговски трик на Холм  и фирмата разпространител  Лейн за по-стабилна позиция  на американския пазар .По това време  най-талантливият му  асистент  е Пол Уинслоу .
« Последна редакция: Март 06, 2014, 08:44:30 от POPЕYЕ » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 06, 2014, 04:26:32 »

Честито, и ако некога я пропушиш, хладен дим!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #2 -: Март 06, 2014, 04:35:10 »

Честито, и ако некога я пропушиш, хладен дим!


Thank you boy !
Активен
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #3 -: Март 06, 2014, 09:06:20 »

От къде ги намирате тези красоти? Много хладен дим с нея...
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #4 -: Март 06, 2014, 09:21:16 »

Ми обикновенно в Продавалник ги пускат или в Аукцион БГ ама искат да се изчистят и лъснат .Иначе ако следиш изкъсо можеш да удариш джакпота . Излизат хубави лули ама ползвани . Ползвани ама хубави . Като жените на средна възраст.  Завърти очи
Ох отклоних се малко .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 06, 2014, 11:08:26 »

Попай е некъв изверг. Събира лули и не ги пуши. Не мога да разбера как не се сдухва обаче, требе да си хептен пич да държиш лули и да не ти се иска да пушиш.

Аз не мога така. Ще ми е големо изтезание да ги гледам само. Ще умра от мъка. Кръв ще ми капе на дроба, ще ми иде да си отхапа от тестисите.

Ако некога докторите ми кажат да ги спра, ще гледам да се отърва от тех в най-кратък възможен срок. И от тех, и от тутуните. Особенно от тутуните. Да ги гледам и да не мога да запаля...... бахмааму. Мое да съм ....... една думичка която означава не толкова женски полов орган колкото тип мъжки характер, ама не мога да удържа. Слаби са ми ангелите. Да имам лули и тутуни у дома и да не ги пушим....... Това е аскеза бе!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 07, 2014, 10:09:22 »

Проблемът в твоя случай е балкански . Намигване
« Последна редакция: Март 08, 2014, 09:17:48 от POPЕYЕ » Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #7 -: Март 12, 2014, 11:36:32 »

 Плезещ се

....то е ... то е се едно , да събираш марки и да не пратиш ни едно пИсмо ... се едно да събираш аурелиуси и не ги харчиш в мола.....
....бе всеки си е башкъ с хобито ....

 Готин
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Март 12, 2014, 05:37:19 »

А питате ли ме мен като ида на гости у тях и ги видя всичките в една кошница лъскави изчистени чак ми се иска да ги грабна и да избегам  Завърти очи Ухилен Или да запаля някоя , ама .... не може .  Плачещ
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 12, 2014, 08:46:21 »

А питате ли ме мен като ида на гости у тях и ги видя всичките в една кошница лъскави изчистени чак ми се иска да ги грабна и да избегам  Завърти очи Ухилен Или да запаля някоя , ама .... не може .  Плачещ


Може бе , Руско , може ! Която поискаш , нея ще  напълним! Даже ще ми е интересно и второ мнение за някои лули ! Обади ми се и ще се уговорим . Колкото до колекцията ми , ако ви дразни това , че не пуша и събирам лули ,то  не е ваша работа . Можех да не спомена , че вече съм непушач и сега щяхме да обсъждаме лулите , а не какъв изверг съм . Моля за малко толерантност към различните ! Ухилен
« Последна редакция: Март 12, 2014, 08:52:22 от POPЕYЕ » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #10 -: Март 12, 2014, 09:23:44 »

Сигурен съм че колегите нямат лоши чуства и не влагат смисъла на изверг а по скоро на нечовешки характер . Щото ние сме вързани , знаем че не е добро да се пуши и аз лично съм спирал 3 пъти последния път за 2 години , но пак с удоволствие избираме да пушим . Аз ако имах твоя характер нямаше да пуша , а пък лулите са си мания .
Пък и твойте са си хубавелки .
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 25, 2014, 12:43:26 »

Както е казал марк твен: спирането на пушенето е най-лесната работа-аз лично съм го провил над сто пъти Намигване
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 25, 2014, 08:30:30 »

Сигурен съм че колегите нямат лоши чуства и не влагат смисъла на изверг а по скоро на нечовешки характер .

Без лоши чувства разбира се. По-скоро малко завист по отношение на железната воля. Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!