PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 10:26:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Savory's Argyll  (Прочетена 41726 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #30 -: Април 03, 2014, 06:07:09 »

Долна , упадъчна прослойка .Псевдо самопровъзгласили се бохеми , с бунтарски наклонности и преферанс към модерното изкуство , и ергономиката във всяка и форма . Работническа класа , неуспели интелектуалци с афинитет , към спора , различното и отцепничеството , като стил и начин на живот .
Общо взето , ментално закоравили се хора , със изграден еснафски мироглед , винаги със собствено и особено мнение във всяка една ситуация .
Ако пропуснах нещо съжалявам . Деградати предпочитащи кривите лули , и непристойни занимания като марков алкохол , женкарство и особено традиционните мъжки занимания - лов , риболов и .. тия три неща .
А между другото ,какво имаш против моловете бе , ти наясно ли си колко млади , красиви и леки жени се събират там. И всичките със приповдигнато настроение , щото са там просто . То от там не се пазарува , ама задължително се ходи там . Има стотици причини един хетеросексуален мъж , да иде в Мола ,и нито една не е по витрините .  Шокиран Намигване Целувчица Намигване Ухилен
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #31 -: Април 03, 2014, 06:16:52 »

Моловете са деградивни и разградни и водат до битово разложение!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #32 -: Април 03, 2014, 06:41:03 »

Се върнем малко на темата - кога Том Елтанг се сети да направи нещо такова, да дойде да ми се обади...



Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #33 -: Април 03, 2014, 06:56:24 »

Много ми е интересно как се пуши това нещо. Палиш го и от двете страни ли?

Алфред Дънхил между другото е Стив Джобс на миналия век. Бизнесмен който експлоатира най-повръхностното желание у хората да се идентифицират с потребителските навици.

Стив Джобс не е измислил нищо гениално. Изкопирал е ГУИ концепцията от Ксерокс, взел е идеята за мишката, и т.н. Не е измислил операционна система, взел е едно BSD, и му е разработил красиво Гуи. Не е измислил нищо оригинално в хардуера, от секъде нищо и половина.  Ако не беше той щехме да си имаме всичко както до сега. Като човек е бил пълно ла*но, обаче извратеното общество го превъзнася като гений на бизнеса.  Епъл феновете са секта, както на времето са били Дънхил феновете. Чичо Алфред никога не е вкарал творчество, част от личността си нито в лулите нито в тутуните.  Да създаваш фалшив естаблишмънт с който хората срещу пари да се идентифицират и да експлоатираш тъпото им его е бизнес, не е нито творчество, нито красота, нито нищо. В Дънхил нема екстравагантност, нема личностност, нема свобода, нема наивност, нема нищо. само медиокритетско фалшиво измамно чувство на евтин елитизъм, и това е. Добре проверени форми които със сигурност вървят, и малко по-изпипана изработка, и другото е въздух.

Шнур за Дънхил, и за Стив Джобс.
« Последна редакция: Април 03, 2014, 07:16:07 от balkan boy » Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #34 -: Април 03, 2014, 07:45:34 »

Чета го тва и пред очите ми е Уолтър на Джеф Дънам...  Ухилен

http://youtu.be/Zcnoh3oJJKs
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #35 -: Април 03, 2014, 08:27:00 »

Чета го тва и пред очите ми е Уолтър на Джеф Дънам...  Ухилен

http://youtu.be/Zcnoh3oJJKs

Виж, принципно не  е проблем да се кефиш на посредствени лули струващи скъпо, нито в това да си залъгваш егото с фалшив елитизъм. Това си е твой избор, и част от израстването, минава се и тоя период (предполагам) пък и да не мине, пак нема лошо. Ти си пич и личност, и ние сме длъжни да те приемаме такъв какъвто си. С предпочитания, душевна нагласа, ценности и предразсъдъци възприети по автоматизъм и инерция, с некои от които личностно си се идентифицирал.  Когато човек идентифицира нещо като част от неговата личност, изживява нападките срещу това нещо като нападки срещу неговата собствена персона.

От тук насетне ще внимаваме да не хулим Дънхил, защото си ни скъпо приятелче, и в името на добрия тон и източната широко скроена душа, ще се съобразяваме.

Не очаквай обаче да имаме същия вкус, или още повече да оценяваме високо нещо което е нищо.

Даже аз ако имах некъв Дънхил, бих ти го дал за некво Савинели в замяна или каквато и да било друга лула, но немам. Ти ще я оценяваш, на мене ми е само обикновена лула. И ти обещавам, че ако некога ми падне да купа от некъде Дънхил на ниска цена, (случва се по разни хърватски продавалници) веднага го заменям за най-калпавата ти лула. За мен ще е все тая.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #36 -: Април 03, 2014, 09:13:57 »

Сакън, само Савинелитата не ми искай! И най-смотаната ми пуши перфектно - и с бой не си ги давам!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: Април 07, 2014, 12:47:21 »

Се върнем малко на темата - кога Том Елтанг се сети да направи нещо такова, да дойде да ми се обади...





Хубаво де, за какво му е на ТЕ изобщо да прави това? За какво му е на който и да е да прави това, изобщо!
 
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #38 -: Април 07, 2014, 12:57:43 »



Хубаво де, за какво му е на ТЕ изобщо да прави това? За какво му е на който и да е да прави това, изобщо!
 

Как за какво? За аргументи из форумите разбира се.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #39 -: Април 07, 2014, 01:15:32 »

.............................................................

Хубаво де, за какво му е на ТЕ изобщо да прави това? За какво му е на който и да е да прави това, изобщо!
 


 някой бе написaл : Ceci n`est pas une pipe
« Последна редакция: Април 11, 2014, 10:34:12 от тедо » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #40 -: Април 07, 2014, 01:18:55 »

Лулата е иновативна от инженерна гледна точка. Реагирате така "хейтърски" щото се дразните, че не сте се сетили първи... Ухилен

P.S. А дали и самият чичко Алфред би могъл да обясни, кво по дяволите е това? Едва ли...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #41 -: Април 07, 2014, 01:31:31 »

*
« Последна редакция: Април 11, 2014, 10:32:04 от тедо » Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #42 -: Април 07, 2014, 02:26:56 »

Аз бих нарекъл това изпълнение "На Т'слата дръжката" Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #43 -: Април 07, 2014, 03:59:05 »

Не съм хейтър. Просто не мога да си представя каква е идеята. И преди имаше такива случаи. По-късно като разбирах или бях възхитен или съвсем разочарован 50:50.

Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #44 -: Април 07, 2014, 04:54:14 »

Не съм хейтър. Просто не мога да си представя каква е идеята. И преди имаше такива случаи. По-късно като разбирах или бях възхитен или съвсем разочарован 50:50.



Удивително е какво може да роди гения на инжинерната (и дизайнерска) мисъл. Ето едни примери:
















http://oompaulpodcast.squarespace.com/monstrosities-for-adoption/adopted-gravid/

http://oompaulpodcast.squarespace.com/monstrosities-for-adoption/adopted-rudolph/

odcast.squarespace.com/monstrosities-for-adoption/adopted-flipper-mortis/

http://oompaulpodcast.squarespace.com/monstrosities-for-adoption/adopted-cyclopsy/











Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!