PipeZone PipeZone
Април 23, 2024, 08:05:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес си купих......  (Прочетена 105895 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #45 -: Юли 27, 2015, 08:09:30 »

Много серЬозен "летен" избор на тутуни. На Солани вирджиния флейка с перик е фаворит тука според мене.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #46 -: Юли 27, 2015, 02:54:08 »

ЕЕЕ някой писа у форума от месец насам ура
Така е Соланитата са класа , ама и Дънхил флейката не е за изхвърляне  Завърти очи
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #47 -: Юли 27, 2015, 10:55:53 »

Още малко красота, за да е щастието по-пълно.

Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #48 -: Юли 27, 2015, 11:23:41 »

Много серЬозен "летен" избор на тутуни. На Солани вирджиния флейка с перик е фаворит тука според мене.

Колега, честно казано аз нямам изявен фаворит. Има доста широка гама тютюни, които ми харесват, но не мога да кажа че някой е номер едно. Даже само два тютюна ако сравнявам, то веднъж единия ми хареса повече, друг път другия. Случвало ми се е 40-50 минути да се триумя, кой тютюн аджеба ми се пуши сега. Това е така особено през лятото, когато пуша по 6-7-8 лули на ден и съответно имам толкова тютюна отворени. През зимата се лимитирам до 3, много рядко 4 лули дневно и там са инглиш и балкан блендове. Най якия преди лягане, другите както дойде.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #49 -: Август 04, 2015, 12:17:08 »

Някои сигурно ще кажат, че това си е вече лакомия и сигурно ще са прави.

Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #50 -: Август 04, 2015, 06:57:14 »

Евалла!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #51 -: Август 07, 2015, 12:19:44 »

Браво!
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #52 -: Август 17, 2015, 11:08:14 »

Ей това пристигна днес от щатите и жената щеше да ме изнесе на квартира. Нямаше начин, обещах тържествено, че съм приключил шопинга за тая година.


Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #53 -: Август 20, 2015, 09:34:47 »

Винаги трябва да се обещава..... Усмивчица
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #54 -: Август 21, 2015, 03:29:34 »

Фен на бърлито и кентъкито май а л Туй Олд дарк фаиъред сигурно е медено ха ха ха
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #55 -: Август 21, 2015, 05:50:03 »

На бърлито определено не съм фен, но кентъкито ми е с постоянно присъствие в лятното меню. Редувам го с VaPer-и, Вирджинии и понякога ориенталци.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #56 -: Октомври 02, 2015, 12:04:08 »

От един час се опитвам да кача снимка в нета на тютюнчетата дето пристигнаха днес от Хамериката, но нещо не се свързвам с http://prikachi.com/.
Собранието дойде най-после, а с него и други благинки. Ще кача снимка веднага щом мога, а сега отивам да дегустирам.



Получи се май, ето ги.
« Последна редакция: Октомври 02, 2015, 02:30:44 от Chocho » Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #57 -: Октомври 02, 2015, 09:33:09 »

Благородно ти завиждам за количеството Найт Кап.......... Ухилен Намигване
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #58 -: Октомври 02, 2015, 01:00:12 »

Купувам насипен за да излезе по-тънко, но ако взема 16oz ще имам проблеми със съхранението.

А тоя Golden Glow е заради balkan boy, щото много го похвали иначе не съм го опитвал до сега.
« Последна редакция: Октомври 02, 2015, 01:03:55 от Chocho » Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #59 -: Октомври 02, 2015, 03:16:07 »


А тоя Golden Glow е заради balkan boy, щото много го похвали иначе не съм го опитвал до сега.


Само че е летен, което за при вас се ограничава на месец Юли.  Ухилен

Серьозно, много добра флейка си е и за зиме и за лете. Наричат го лека версия на ФВФ.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!