PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 07:51:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ  (Прочетена 5071 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« -: Май 24, 2014, 02:26:12 »

Друснало здраво, а?! Дано всички сте добре  ! Не усетих нищо ,понеже разхождах кучето , а то също не усетило нищо ,понеже разхождало мен . Който живее на високо ,да разправя! Бъдете здрави !
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Май 24, 2014, 02:57:04 »

Ха , тъкмо бях в магазина , взе да тресе , паднаха някой шишета с уйски от най горния рафт , шоу . Аз , понеже съм шубе ,от земетресения ме е страх много ,  изхвърчах , като куршум навън . Иначе от друго не ме е стрех , само от безпаричие , венерически болести и земетресения .
 Продавача така се уплаши , че като си напазарувах , и се прибрах , гледам 1 чанта неща ,за 8 лева , по касова бележка  . Той не ми хванал половината, и повече от нещата , на апарата .Ама и аз така се бях стъписал , че чак у нас се усетих . Смях голям . Да бях си напазарувал , и 2 3 шишета вино или уйски - ама не , аз сирена , салами , хляб лук .
Бащата , така се беше уплашил , инфаркт , за малко да получи . Страшна работа . Значи яжте , пийте готини неща , пушете готини тютюни , и си любете жените , по често и с кеф , че не се знае , знае ли се и кога какво ще стане .
Здраве на колегите .
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #2 -: Май 24, 2014, 03:50:12 »

По този повод (както писах във фейса) си сипах една Хабана, палнах една друга Хабана, взех си фъстъчки и си пуснах Рубен Гонзалес след което минах на трайно на Браян Кълбертсън...

А за земетресението - жената се уплаши, а на един приятел му паднаха картините... Дано и занапред с такива неща се разминаваме...
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Май 24, 2014, 07:52:20 »

 :'(Аз пък го пропуснах-бях навън...Нищо,ще чакам втори дубъл  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #4 -: Май 26, 2014, 09:41:20 »

Земетресение?! Какви земетресения бе - навремето какви имаше, ей!
Сериозно - мен ме е друскало ~7-ма на 33-ти етаж и... преживяването е много яко Усмивчица
А иначе това съботното - бяхме с децата на Витоша и никой нищо не е усетил.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Май 26, 2014, 09:51:17 »

На мене пък ми се обадиха роднини, бях в ателието и яко шлайфах, разбирайте всичко бучи и доста се тресе. Какво земетресение, бях изненадан, честно.

Добре е така, нямаме нужда от повече!

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!