PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 04:31:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Една красавица с два мундщука  (Прочетена 14893 пъти)
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« -: Юни 04, 2014, 06:08:49 »

Да се похваля и аз с новата придобивка.
Да е жив и здрав Жоро Бояджиев.

 Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Юни 04, 2014, 06:09:43 »

И още една снимка.
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #2 -: Юни 04, 2014, 06:10:30 »

И с другия.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Юни 04, 2014, 06:35:44 »

Честито, със здраве и т.н.!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #4 -: Юни 04, 2014, 01:55:36 »

И с другия.
Беличкото какъв материал е?
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Юни 04, 2014, 02:11:43 »

Беличкото е акрил, но не съвсем беличко, а по-скоро жълтеникаво и беличко и се преливат.
Не  е лошо като материал.


Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Юни 04, 2014, 02:36:49 »

Акрила е супер като матриал.

Ебонита требе да го поддържаш, то не са пасти, то не са полирания, вместо лулата да ти служи на тебе, требе ти да си й измекяр на нея.  Това не си е работа.
Особенно Петерсон, а си я оставил на слънце половин час, и е отишъл мущука на зелено. Не си е работа.

Само акрил до дупка, и това е положението.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #7 -: Юни 04, 2014, 02:59:33 »

Снимките не са най-добрите, че са с телефона и без добро осветление, но на живо мисля, че е по-хубава.
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #8 -: Юни 04, 2014, 04:50:55 »

Снимките не са важни,важно е да ти харесва лулата и да гори добре.
По старите ми лули са ебонитови мундщуци, та ми е ясно за какво става дума,ама си ги пуша и така Смотан
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Юни 04, 2014, 07:56:49 »

Снимките не са важни,важно е да ти харесва лулата и да гори добре.
По старите ми лули са ебонитови мундщуци, та ми е ясно за какво става дума,ама си ги пуша и така Смотан
Имайте предвид, има огромна разлика между ебонит и ебонит. Освен това още по-голяма е разликата между мундщук от ебонит - заготовка и такъв изработен от прътов материал. Разликата е огромна. Мнозина ще потвърдят. Аз имам предпочитания към ебонита пред акрил независимо че "по-лесно се поддържа" "не става зелен" и т. Н.  Акрилът се работи много по-лесно като му хванеш цаката и се полира в пъти по-лесно и бързо, но и остава, за мен, пластмаса без да е достатъчно пластичен.
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 07:58:33 от gbpipes » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #10 -: Юни 05, 2014, 04:02:19 »

Жоро е много прав . И аз не харесвам акрилните мущуци . Значи ебонита си е мек , не е като акрила ,все едно камък си захапал . Акрила е твърд . Полиацетала е по мек от акрила , но пак не е като ебонита , абе ебонита си е ебонит . Както викаше един приятел , за краката на една мадама - Криви крака , ама удобни . Та и ебонита така , зелен , мелен драска се , това онова , ама като го лапнеш и се унасяш .Удобен .  Все пак усещането е на първо място .
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Юни 05, 2014, 10:16:48 »

абе... и ебонита си е мек, ама и акрила не лъже, въпрос на оформяне на скуса. Ако е удобен мундщука, горе долу все тая. Казало кучето и си .... облизало мундщука...
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Юни 05, 2014, 10:51:33 »

Едно време мущуците беха от кокал, кехлибар, слонова кост, дърво и т.н.

И тогава никой не ревеше че им били корави на зъбите, не знам си какво. Сегашните пайпери ..... всеки косъм им пречи.

Едно време какви пайпъри имаше....!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #13 -: Юни 06, 2014, 06:55:57 »

Леле , Балкане все едно си бил в гимназията по време на бронзовата ера ха ха ха .
Цитат
Сегашните пайпери ..... всеки косъм им пречи.Едно време какви пайпъри имаше....!
   
Това ми звучи като на комиците , тримата дедовци дето си спомнят с носталгия , ЕЕЕ едно време какви мъже бехме , като канари а сегашните мъже , мъже ли са ха ха ха
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Юни 06, 2014, 08:48:49 »

Едно време мущуците беха от кокал, кехлибар, слонова кост, дърво и т.н.

И тогава никой не ревеше че им били корави на зъбите, не знам си какво. Сегашните пайпери ..... всеки косъм им пречи.

Едно време какви пайпъри имаше....!
Добре де, то едно време и външната тоалетна се е считала за лукс тук-там.
Аз само споделям лично мнение като пушач, като правяч, откровено казано акрила е много по-лесен, да не говорим колко е по-евтин. Хубаво ама крайният резултат не ме кефи, а като се получи така.............по-добре да не се занимавам
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!