PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 03:53:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колекция лули от OLX  (Прочетена 9503 пъти)
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« -: Декември 04, 2014, 11:06:53 »

Здравейте днес се сдобих с тези лули, по точно ми трябваше шкафчето, затова взех всичко на куп без да разпитвам за лулите. Оказа се, че има някой интересни-няколко германски, няколко италианки, няколко английски един Parker и т.н...УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица

Получи се малко като онова предаване по Дискавъри борба за находки или нещо подобно беше, купуваш нещо на сляпо...ХиХиХи

Ето малко снимки, шкафчето започнах да го пълня с други лули, вече е почистено и намазано с ''Balsin''...
Ще имам занимание да чопкам лули зимата...Усмивчица
Единственото което не ми харесва, но то е бял кахър, че всичките са филтърни....Тъжен







Долу в дясно...Усмивчица ''Parker-че''



Хладен дим желая на всички...УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 11:10:45 от dan_koloff » Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #1 -: Декември 04, 2014, 11:41:20 »

 Хич не ми се оплаквай!
 От първо око виждам някои приятни като изглед лули. Струва ми се, че има и "Портланд"...

 Ако изключим занемаряването - много са си добри, според мен.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 11:44:44 от Вехтия » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #2 -: Декември 04, 2014, 11:52:44 »

Хич не ми се оплаквай!
 От първо око виждам някои приятни като изглед лули. Струва ми се, че има и "Портланд"...

 Ако изключим занемаряването - много са си добри, според мен.

Трябва им почистване има една прогоряла, иначе нямат много кейк за стъргане, ти го каза, занемарени са просто...УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 04, 2014, 11:54:29 »

Поне имаш с какво да се занимаваш цел месец.

Да туриш снимка после лъснати как ще изглеждат.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Декември 05, 2014, 12:39:26 »

Честито, Колофе! Ако знаеш, Стоимиров как само ще ти завижда за мундщуците, не би ги пипнал!  Намигване А филтрите не са голяма драма - 9мм балсови на Савинели пасват идеално и с тях се пуши почти като без филтър.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 05, 2014, 02:37:28 »

кач пара го барна тва шкафе?
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #6 -: Декември 05, 2014, 09:30:53 »

... А филтрите не са голяма драма - 9мм балсови на Савинели пасват идеално и с тях се пуши почти като без филтър.

 Ако пък си твърд почитател на "дайрект драйв"-а, просто си намери, или си барни на струг едни редукционни нипели .

 Но пак ти казвам - виждам лули със много барнат силует - не си пести труда. Ще станат "дзън" - както казва един приятел.

 Между другото - опиши, като как се задържат във висящо положение?? Това висене силно ме заинтригува.

Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #7 -: Декември 06, 2014, 08:51:35 »

... А филтрите не са голяма драма - 9мм балсови на Савинели пасват идеално и с тях се пуши почти като без филтър.

 Ако пък си твърд почитател на "дайрект драйв"-а, просто си намери, или си барни на струг едни редукционни нипели .

 Но пак ти казвам - виждам лули със много барнат силует - не си пести труда. Ще станат "дзън" - както казва един приятел.

 Между другото - опиши, като как се задържат във висящо положение?? Това висене силно ме заинтригува.



Ще обсъдим захващането на чашка при Лео, ще взема и лулите някой не са ми тема, може да се разменят/продадат...УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #8 -: Декември 06, 2014, 09:29:36 »

кач пара го барна тва шкафе?

Цената беше добра според мен, 70лв. всичко...
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #9 -: Декември 07, 2014, 07:59:11 »

Баш си е добра. Дори само за шкафчето без съдържанието.
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #10 -: Декември 07, 2014, 10:24:20 »

 Бе направо подарък - като гледам че има май и "Питърсън".
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #11 -: Декември 07, 2014, 11:10:11 »

Бе направо подарък - като гледам че има май и "Питърсън".
Намигване
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #12 -: Декември 07, 2014, 12:50:09 »

Бравос , лулите са готини ,продухани , стари пушки и шкафчето на Бак Марен също е готино , за 70 лв направо подарък , как съм пропуснал , да му се не види .  Ъ?
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 08, 2014, 12:18:26 »

Браво!Късметлия си ! Ако те мързи да ги лъскаш, пращай ги насам ! Няма да ги познаеш после! Ще си ги получиш всичките обратно минус милитарито ! Ще го приема като акт на споделената ти радост де. Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!