PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 10:18:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Царевица  (Прочетена 15687 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #15 -: Януари 09, 2015, 12:16:14 »

Е аз от тези по 10 бях поръчал и са си екстра.3 пакета заминаха за подаръци.Може и да има леки изненади.От 30 бр. 2 бяха спукани, но пак ставаха.Много си заслужава, защото са без пари.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #16 -: Януари 09, 2015, 12:25:49 »

Много се старах да не стана колекционер-некрофил, и май точно такъв съм станал. Като насъбереш бриарови и мершаумови и мортови "експонати", и ти е жал да ги разваляш, и пушиш царевица. Тя си е супер между другото, но чудесни парчета ти стоят ей така само за колекционерски кеф (разбай некрофилия) пък ти павкаш втора  ръка лули. Към момента имам около 8-9 въобще непушени, и още толкова пушени я веднъж, я два пъти.

Такива сме ние хората. От всичко правим идол.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #17 -: Януари 09, 2015, 01:41:43 »

eee зарибихте ме яко , Никита отдели  ми някоя друга , или по готино от тея  секондс , или от които имаш . Направо ме запалихте . Ако има адреса го знаеш , със наложен платеж , естествено .
Или ако поръчвате викни и за мен един такъв пакет от тия 10 бр , евтините .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #18 -: Януари 09, 2015, 01:48:28 »

Аз твойте драми ги нямам, щото почти всичките ми лули са купувани на старо и ги пушим като за последно. Всичко ще си признаеш, само време ти трябва... Ухилен И ти си в грях, а поучаваш нас, плебейте... Няма да се учудя ако след месец-два, на некоя от срещите, извадиш едно пакетче Чери Амброзия... "Колегите, тука аз, таковата..."  Намигване

Руско, ако чак сега пробаш царевица, начи много си изпуснал бе! Велика лула е тва! Даже може на следващата среща всичките да се екипираме с по една и да посрещнем радушно Жоро Бояджиев... Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #19 -: Януари 09, 2015, 01:56:14 »

Абе аз си падам по евтините лули и хубавите тютюни . Така някак няма да ми върви , като ида на работа , и почна да правя някоя канализация , да извадя бутикова лула , на Жоро Бояджиев , или на някой друг български майстор , пък да я подпаля с мръсните ръце .
А иначе имах една ,от Калин , обаче тя беше с някакво стеснение в средата , такава и беше формат , верно хубав пуши но 1  2 пъти само , аз я прегорих левашката . Иначе съм си правил и от селски кочани , ама пак бързо прегарят , нашите кочани са меки и малки . Пък и нали имам бая други лули и се поотказах временно .
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Януари 09, 2015, 07:01:04 »

Аз твойте драми ги нямам, щото почти всичките ми лули са купувани на старо и ги пушим като за последно. Всичко ще си признаеш, само време ти трябва... Ухилен И ти си в грях, а поучаваш нас, плебейте... Няма да се учудя ако след месец-два, на некоя от срещите, извадиш едно пакетче Чери Амброзия... "Колегите, тука аз, таковата..."  Намигване

Руско, ако чак сега пробаш царевица, начи много си изпуснал бе! Велика лула е тва! Даже може на следващата среща всичките да се екипираме с по една и да посрещнем радушно Жоро Бояджиев... Ухилен Ухилен Ухилен

Посрещайте когото си искате. Аз такова няма да захапя, докато мога... Плачещ
По-добре да й забода една сламка вместо тая гадна пластмаса, па и филтър ми сложили, пфу...................
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #21 -: Януари 09, 2015, 07:03:05 »


.... Няма да се учудя ако след месец-два, на некоя от срещите, извадиш едно пакетче Чери Амброзия... "Колегите, тука аз, таковата..."  Намигване


Това може да се случи в некоя паралелна вселена. Според струнната теория, съществуват безкрен брой варианти на реалността.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!