PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 12:18:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: По колко лули пушим на ден?  (Прочетена 24577 пъти)
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« -: Април 07, 2015, 12:40:55 »

Аз средно пуша по 2 лули на ден, не повече. Една след обяд, една вечер. Включително и почивните дни. Сутрин не мога, в колата не мога, в работата не мога. Понякога пуша и по една, само вечер. Като се замисля, не никотинов глад ме кара да го правя, а другото, да пипнеш с ръце, да помиришеш тутуня, да припалиш няколко пъти…. 
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 07, 2015, 01:16:07 »

Колкото повече, толкова повече... Намигване
Цитат
...Сутрин не мога, в колата не мога...
Не можеш, или не искаш?  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 07, 2015, 01:27:24 »

Колкото повече, толкова повече... Намигване
Цитат
...Сутрин не мога, в колата не мога...
Не можеш, или не искаш?  Ухилен


 Ухилен Ухилен..само в колата мога,..но не искам Смотан
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Април 07, 2015, 07:54:58 »

 ???В колата?Ами замисляте ли се,ако случайно ви чукне някой,и се отвори еърбега?!Хорор абсолютен/особено ако се пуши с някой дъблин/...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 07, 2015, 09:03:34 »

Аз в колата не пуша по същите причини по които не пуша вкъщи. Иначе ситуацията с избитата от устата лула ще е по-скоро комична - шансът еърбега да ти набие мундщука в гърлото е доста малък. Усмивчица
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #5 -: Април 07, 2015, 10:04:56 »

През живота си съм виждал няколко отворени еърбега на жени...явно заради гримовете физиономиите им се отпечатват идеално със все червилото - аз така и разбрах, че жени са карали. Та не се бях замислял, но забележката на Ози е съсвсем резонна. Иначе на дълъг път като съм сам обичам да си запаля в колата. И за да не е Оff, по една лула на един-два дни...при Лео по две на събиране.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 07, 2015, 10:24:45 »

Бахмааму, у колата ако не запалим в задръстванията кога ще палим? Най-смиряващото и контемплативно нещо докато караш е да си запалиш една лула. Отваряш малко джама и си ток. Колата е за тя да ти служи на тебе а не ти на нея. Аз съм  на тоя принцип.  До сега не е имало поразии, колата си е ок.  В на жената колата не пушим,  ама не я и карам много, само ако моята е на сервиз което се случва много редко.
Не бива човек да е измекяр на вещи и предмети. Ако требе да се въздържам от лулата заради неква си кола,  по-добре да я бастисам. Живота е един и е кратък. Да живея като скот за да не ми се вмирисва колата, ебал съм я. Взимам варията и я права тотал щета на момента. Пьк и нещо  не съм забелезал да се вмирисва. Колегата Пин се е возил, да каже дали се усеща че се пуши. Пък и да се усеща, нема да казвам през коя точно работа ми е. Недейте да сте като хората които държат дистанционното в найлонче да не им се цапа.

Иначе по темата, пушим по една до три лули в делнични дни, според зависи, и от една до седем (в тоя диапазон) през уикенда. Сега през страстната седмица понеже постим пушим по хич лули. След Пасха ще пушим пак. Сега евентуално по некоя цигара.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Април 07, 2015, 10:45:59 »

Цитат
...Колегата Пин се е возил, да каже дали се усеща че се пуши...
Е, понамирисва на поп-фолк малко, ма се трае...  Ухилен Ухилен Ухилен Иначе напълно споделям мнението на колегата - вещите са да ти служат на тебе, а не ти на тях. Ся, естествено, че като возя сина си в колата не пуша, ама през останалото време си пафкам с наслада. Колкото до лулите и еърбезите, не се втелявайте - захапаната лула седи под ъгъл спрямо лицето. Ако ви се отвори еърбега, максимума ще е да изкъртите некой и друг зъб... Пуша си и у къщата, верно само у кухнята, ма в крайна сметка ремонтите сам си ги правя повечето, та жената за тва и не мрънка прекалено много. Иначе на оригиналната тема да отговоря - пуша много, по 7-8 лули на ден и повече, щото никотина стимулира мозъчната дейност. Пия редовно бира, щото имам плитки легенчета на бъбреците и доктора каза да приемам повечко диуретици. Не гледам телевизия, щото един мъдър чичка беше казал, че тва е кутия за идиоти... Та така.  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 07, 2015, 10:49:50 »

Е, понамирисва на поп-фолк малко, ма се трае... 

E ае ся, какво толкова ви бърка чалгата в червата не моем разберем. Язе как си траем като ви слушам ваще джазове, метали, разни такива. Радио Вероника се бичи нон стоп, защото западната музика е деградивна и разградна и води до битово разложение.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 07, 2015, 11:18:03 »

Стига де, тиху ся - не скачай веднага! Пък и колата ти е такава, такъв и е модела - върви ли да пуснеш в нея Агностик Фронт? Ми не върви... Ма Сашо Роман си е баш на местото!  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 08, 2015, 01:15:40 »

Да доразвия темата за еърбега - направих няколко секунден рисърч в Гугъл и явно доста хора се притесняват. Има предупреждения за смъртна опасност, но не открих документиран смъртен случай. Има един случай от 95-та на извадено око от лула, която е била в ръката и се е счупила при отварянето на еърбега. От друга страна предупреждават, че същото нещо може да се случи от очила, часовник, гривна или пръстен. Доста по-притеснително е колко хора карат с очила, като някои даже са задължени по закон...
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 08, 2015, 12:27:03 »

Пуша  по 3 лули , понякога 4
Сутрин у дома с кафето , после на обяд и вечерта  с питие ( сега вече 1 месец не пия , че докторите ме притесниха за черния дроб ).
Пуша  си в колата .

Вещите са да ми служат и доставят удоволствие . ремонт винаги мога да направя , Усмивчица))))))))))))))) ако ви тормози жената направете като  мен , махнете я Усмивчица)))))))))))
мен ми пречеше на риболова Усмивчица)))
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #12 -: Април 08, 2015, 04:42:35 »

Аз през работните дни пуша една или две максимум и вечер една по време на ракията и една след вечеря. Сутрин нямам време, на работа не става. Иначе почивните дни към 4 отиват сутрин, рано като стана много ми върви с кафето и така продължават обед, слетобед, ракиена следракиена Смотан. Иначе в къщи си пафкам и макар да съм с тапети много приятна миризма има в дневната.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Април 09, 2015, 10:08:22 »

Колкото трябва....ама общо взето по 4 на денонощие. Предвид, че не пуша цигари, повече от 2 на месец, не е зле

Това за колата е пълен шит. Както каза колегата Бой, ако не запаля в колата в задръстване, рискувам 1000 пъти повече Ухилен
Това за въздушната възглавница е резонно, сега се замислих, но пък аз си я държа на една страна към прозореца, който си е винаги отворен 1 пръст и няма ама никакви проблеми. Запаля ли цигара става гнусно. В пепелника ми има някаква пепел от месец, но не мирише. Дори на автомивки са ми правили реверанси колко не миришело в колата на цигари. (ами то няма как да мирише на цирагари, таковата....)

Имам едно ограничение, обаче, не пуша сутрин с кафето. Почти никога. Запалвам едва по-късно или като изляза, или просто след като съм хапнал.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 09, 2015, 10:17:36 »



Имам едно ограничение, обаче, не пуша сутрин с кафето. Почти никога. Запалвам едва по-късно или като изляза, или просто след като съм хапнал.


Това е най-малкото странно. Но пък показва липса на никотинова зависимос, което пък е добре. Аз паля задължително, и то цигара. С лула не ми върви. Може после цел ден да не запаля нито една цигара чак до другата сутрин, но с кафето некак е ритуал цигара да запалиш.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!