PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 03:52:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: По колко лули пушим на ден?  (Прочетена 24845 пъти)
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #15 -: Април 09, 2015, 10:38:02 »

Аз явно съм един от най лабавите пушачи  Ухилен!Лула припалвам основно по сбирки,иначе цигарки през деня,ама трудно ги докарвам десетина на ден!В колата не пуша,не за друго а щото ме разсейва,а и без това съм заплес!В къщи не пуша заради семейството,а и не ме гони никотинов глад,така че не ми е проблем!Иначе и аз не гледам тв,не чета вестници и не понасям чалга Ухилен
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #16 -: Април 09, 2015, 07:23:04 »

Аз пуша по 2 - 3 лули на ден през седмицата. Като сутрин с кафето започнах да паля напоследък, което по-рано не ми беше навик. По обяд обикновено паля, стига да не е отвратително времето навън. Вечер много често на прибиране след работа в колата. Доста успокоява в трафика. И вечер вкъщи кога запаля, кога не. През почивните дни може и повече. Пък ако седнем на биричка с приятели задължително отиват две-три.
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Април 09, 2015, 11:42:05 »

Аз с моят обърнат график, като стана следобед първом хапвам(закусвам де) и после с кафенцето две лулички. После на работа я се сетя, я не, но ако съм в бара може още една две да изпуша максимум. А за на маса от 5 до 9 лули, за неопределено време ... А може и някоя пуретка с масата ...  Завърти очи Завърти очи Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 10, 2015, 04:58:41 »

Аз съм на периоди.Като ми се пуши, може би около 30 гр отмятам.Но има дни, когато и една не ми се пали.Сега съм се кротнал на около 5,6 на ден, но почти никога не ги пуша до край.
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #19 -: Април 11, 2015, 08:09:25 »

Aз могa дa пушa, могa и дa не пушa. Стигaл съм мaкс до три лули нa ден. Могa с месеци дa не пушa. Никогa не съм имaл никотиновa зaвисимост и никогa не съм пушил цигaри. Обичaм дa пушa вечер нa открито. В колaтa си пaфкaм с нaй-голем кеф, aко пътувaм сaм. Отвaрям леко прозорецa и ядове нямa.
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #20 -: Април 11, 2015, 10:36:12 »

И аз съм нещо като последното - напоследък съм на две, дор до три на седмица. Това е щото ми доставя удоволствие само когато ми е спокойно, и в добра компания.
Задължително поне веднъж на неделя съм фъ клубъ, и там съм на 2-3 на вечер, най-много чет'ри.
Но това зависи много от туй, какви тутуни съм палил. Ако са някои по-плътни - само до две.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #21 -: Април 13, 2015, 05:26:30 »

Две, до три на ден. Една сутрин с кафето, по възможност следобяд още една и последната е късно - след вечеря. Свободното време е определящия фактор най-често.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #22 -: Април 14, 2015, 11:19:40 »

От 3 до 6 на ден определено , в зависимост от настроението обаче взех да намалям напоследък .
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #23 -: Април 21, 2015, 04:07:30 »

Три днеска са задължителни, ако има купон - още.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #24 -: Май 31, 2015, 03:06:57 »

Спрях тютюна за близо 6 години и сега наваксвам с 4 до 6 лули на ден. Пуша си ги до дъно и винаги без филтър, за да е по-хард.С чая сутрин,с кафето преди обяд,задължително след обяд,  преди вечеря и след това. А ако сме на маса прекалявам.Нямам мяра просто.След време със сигурност ще намалям,но засега ми е кеф.Цигари не пипам. Пуша навсякъде когато съм в покой. Вървейки не ми е вкусно.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #25 -: Юли 10, 2018, 03:44:15 »

Интересно ми е да се ревизира как ви се е променило пушенето Усмивчица
За Балканеца знаем че спря да пуши (пак) и разпродаде лулите Усмивчица
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #26 -: Юли 11, 2018, 06:02:46 »

Пак е същото. Сега съм запалил първата за деня с кафето.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #27 -: Юли 11, 2018, 07:48:28 »

Аз като гледам ми съвпада пушенето 1:1 с твоето Усмивчица
Заранта с кафето, около обяд една и следобяд в колата като се прибирам.
Вечер много рядко.

Уикенда как дойде, но обикновено е повечко Усмивчица
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #28 -: Юли 16, 2018, 12:24:51 »

Аз съм увеличил вече на средно 5 на ден. Свободното време не се е увеличило, само меракът за тютюн Ухилен
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #29 -: Юли 18, 2018, 07:41:29 »

Ама може да пушиш на работа нали Усмивчица ?
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!