PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 02:26:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: "Най-гадното нещо,което съм пушил"  (Прочетена 30807 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #15 -: Август 23, 2015, 12:59:11 »

Ами да събереме пари на следващата среща и да те сдобиеме с определени образци на датската химическа промишленост...  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #16 -: Август 23, 2015, 02:14:27 »

Хм!
Може да се каже, че покрай вашето благомазнейшо пръсуствие, луларската ми практика стартира в едни, по своему "облагородени води". Инаксказуемо - прескочил съм някак си "Stinking Zone".
 Никога няма да ви го простя!  Плезещ се
 Да ме лишите от такова фундаментално изживяване и да осакатите моя пайпърски експириънс!!

Не си пожелавай неща които не влизат в мухабет, щото както вика многоуважаемия колега по-горе, че те заключим у мазето, и два месеца само на клан клан недоклан, чери анброзия, скандинавик и данске клуб блу санбука и тогава ще видиш силата на химията.
Язе почти година в началото съм бил само на тия боклуци, ама като едно кораво копеле издържах без да хвърля и лула и сичко. Надеждата последна умира и се се надевах че там некъде отвъд морета и гори съществува кефа и чистия тутун.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Август 26, 2015, 11:59:39 »

Май плюсчетата за черешката на чичо барън ше станат три...
Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #18 -: Октомври 17, 2015, 01:14:11 »

Моето първенство държи Ennerdale Flake на G&Н.......бях го писал май вече някъде!
Ровейки си в шкафа с поизтънелите запаси,попаднах на тая "зла гад".Черито е без коментар,но това е най-гадното нещо за пушене.Известен съм с престрастията си към G$H,но тук яко са се осрали.
Напомня ми на една случка от казармата,когато на някакво учение ми се беше излял одеколона(тогава все още не му викахме "автър шейф")върху цигарите.Изпуших ги,но травмата остана ....
« Последна редакция: Октомври 17, 2015, 01:22:21 от kalin andreev » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2015, 10:28:24 »

Ха ха ха Шо бе Енердейл си миришеше приятно на тамян . Небезизвестен колега и приятел ,ми беше пратил да го опитам ,и не ми се стори лош , даже много приятен със кафе е .
Просто е друг вид .....ароматик
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #20 -: Октомври 18, 2015, 03:11:54 »

А бе баш на одеколон си смърди.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #21 -: Март 25, 2016, 01:06:24 »

Разглеждах си едни стари БГ снимки от соц. времето и пораднах на тая отврат. Баси, борото беше 1,20лв и си беше скъпо, а вижте това недуразумение - два кинта!? Ъ?



Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #22 -: Март 25, 2016, 05:47:04 »

E,Антитаб-а все пак са от времето на Марлборото от 2 и 40.Гадни бяха,верно...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #23 -: Март 25, 2016, 06:30:04 »

Ха,бях ги забравил!Пафкал съм от тях,когато не ми даваха от магазина обикновени цигари, поради крехката ми възраст.Уж бяха за отказване на цигарите и бъдещо отвращение към тях, но аз лично отвращение изпитвах само при самото им пушене.Ароматът беше на нещо като борови клонки или терпентин Ухилен
Антитабът ми извика спомени,че не е най-гадното нещо, което съм пушил; по-гадно беше пушенето на сухи орехови листа във  фуниика от вестник.
« Последна редакция: Март 25, 2016, 06:33:49 от Десислав Гечев » Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #24 -: Март 25, 2016, 06:30:37 »

Хич не бяха толкова лоши.Ако не ставаха за пушене,можеше да си направиш чай. Ухилен
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #25 -: Март 25, 2016, 06:35:06 »

Хич не бяха толкова лоши.Ако не ставаха за пушене,можеше да си направиш чай. Ухилен
Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #26 -: Март 25, 2016, 03:49:35 »

E,Антитаб-а все пак са от времето на Марлборото от 2 и 40.Гадни бяха,верно...

Прав си Ози, то и борото не се задържа лев и двайсе за дълго. Ах, хубави времена, ветър ти вее между ушите и не ти дреме за нищо.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!