PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 09:54:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: За качеството,традициите,лицензите и въобще за мистиката около това,което пушим.  (Прочетена 47939 пъти)
Ivo
Гост
« Отговор #60 -: Ноември 03, 2016, 02:07:51 »

Да забъркам интригата  Ухилен
Днес:
Носят ми от Румънията тутун на Сам Гавит (Best Brown N4) и баркода казва -> Англията!
Купувам си от тука от Мола тутун на Сам Гавит (Cabbie's Mixture) и баркода казва -> 020 – 029 Restricted distribution (MO defined, usually for internal use)

Само казвам Усмивчица
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #61 -: Ноември 03, 2016, 02:38:02 »

то ,цела мистика си е тва
що Англия-та си нема баркод

 Ухилен
Активен

Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #62 -: Ноември 03, 2016, 03:28:28 »


Носят ми от Румънията тутун на Сам Гавит (Best Brown N4) и баркода казва -> Англията!


Чудя се само, кой ли ще да е този тютюн, щото аз съм пушил Best Brown и Brown N4. Да не са ги микснали двата?  Намигване
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Ivo
Гост
« Отговор #63 -: Ноември 03, 2016, 03:48:16 »

Прав си - моя грешка Усмивчица
Brown No4
Best Brown Flake


На единия баркода е - 503ХХХ
Другата кутия баркода е - 024ХХХ
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #64 -: Ноември 03, 2016, 04:54:06 »

Колегата, я си погледни хубаво кутията преди да пишеш врели-некипели и да наливаш вода в мелницата на ориенталските конспиратори... Оная петица дето са я турили отпреде, за красота ли е според теб?  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Ivo
Гост
« Отговор #65 -: Ноември 03, 2016, 05:38:42 »

Колега - едва ли.

Иначе за 5-тицата си прав - въобще не съм и обърнал внимание.

Продължаваме диспута като дойде пратката от Германия.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #66 -: Ноември 03, 2016, 06:02:21 »

Тука използваме "колега" щото имаме обща страст - лулите, а не щото всички имат еднаква работа...
А за пратката ти от Германия да се обзаложиме ли, че баркода отново ще е английски?  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Ivo
Гост
« Отговор #67 -: Ноември 03, 2016, 07:08:43 »

Имах впредвид въпроса ти за петицата - "едва ли"

Иначе без да се обзалагаме - ако успея да докарам тютюни от всичкото миньони, дето съм задействал Усмивчица ще имаме от Англия/Испания/Германия/Швейцария/Чехия....

Сбираме се при Лео и ..... ДУЕЛ с Лула/Тютюн
(т.е. вие с Никита почвате да сравнявате и да тествате Усмивчица )
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!