PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 07:45:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Полезни съвети и малки хитринки за пушенето на лула  (Прочетена 33729 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #15 -: Юли 15, 2012, 06:32:47 »

Да,Калине,ама тия силикагелно кристали(в пликчетата) повечето  са много ситни-задръстват димния канал.Същия е ефекта и с надробен меершаум(продава се),и оребрени полусфери каолин.Изненадах се,като видях каолина:

http://www.danpipe.de/Pfeifen-Zigarren-Zubehoer-Philt-Pads-P_16414.html
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
nomadsl
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2012, 10:44:03 »

"Пробвай със слаб ароматик..." Това не беше ли напътствие към младеж, който отива да си купи презерватив за първата си среща с момиче?
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #17 -: Октомври 07, 2012, 09:22:01 »

 ;DМи то при днешните момичета задължително трябва презерватив-още при първата среща!А за лекия ароматик си е така-английските смеси нямат(или почти нямат)аналог сред цигарите,та да не се получи отблъскване още при първите опити.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
BigMUZZY
Newbie
*
Публикации: 25


Ел. поща
« Отговор #18 -: Декември 21, 2016, 10:05:56 »

 Да разровя от нафталина темата малко. По повод съвета да не се започва с бриарова лула, за да не бъде прогорена: не знам откога, отдавна или отскоро, но в Амазон и И-бей има едни оферти съответно 3 бр. извити или 4 бр. прави необработени лули. Необработени отвън, само изшкурена дървесина. За 30$ комплекта според мен си е много добро начално пособие за учене. Нито се притеснявам дали ще прогоря някоя, нито дали ще й причиня друг проблем, нито ми пука за леките външни дефекти и грозния вид. Дори ми напомнят малко на Рат-стила в хот родите.
 Виждали ли сте ги и какво мислите за тях като лули за обучение?
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #19 -: Януари 03, 2017, 05:03:29 »

Брато, не се притеснявай ич, пали и пуши, ти да не мислиш че тука секи е почвал с фира лули?
Всички са почнали с бриарови, никой до сега не е прогарял. Давай смело!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
BigMUZZY
Newbie
*
Публикации: 25


Ел. поща
« Отговор #20 -: Януари 04, 2017, 04:34:31 »

 Аз това и правя. На едната и сцепих димния канал, че сложих пластмасовите втулки вместо филтрите и нещо заклини, хахахаха. Другите се тестват и издевателстват на макс. Полека-лека и ароматите на тютюните започвам да усещам.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!