PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 12:38:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Деароматизиране на Ароматик  (Прочетена 36491 пъти)
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« -: Ноември 09, 2016, 08:53:30 »

Приятели, има ли някакъв начин да се махне част от смрадта на ароматик?
Подариха ми един Original choice на МБ и се чудя какво да го правя. Откровенно не мога да го пуша. Той е лек и приятен, но с много компот. Мислех си, ако го изваря за малко (със смяна на водите)  Ухилен , дали няма успея да отмия част от аромата? В крайна сметка ще го изхвърля, ама реших да ви питам има ли шанс за спасение на душата му.
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #1 -: Ноември 09, 2016, 10:53:38 »

ми има ,може да се ползва като ароматизатор срещу молци в гардероба

 Смотан Ухилен Смотан
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2016, 11:11:38 »

Смеси го с нещо силно и миризливо - нарязана пура, Браун №4 на Сам Гауит... Жоро Бояджиев оправяше тютюни с Dark Bird's Eye на Гавид и Хогарт. Не се занимавай с варене, печене и прочее дивотии.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Ноември 09, 2016, 03:30:54 »

Понякога си правя латакиеви смеси с някой ароматик.Кефят ме-докарват ми на така щедро оплютата от повечето колеги тук,Перфектна смес на Гауит.Така,че-експериментирай с ароматика.Може да ти допадне някой твой си бленд.Аз си държа на основата от силна латакия,плюс една четвърт,до една трета Есенни вечери на КиД.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #4 -: Ноември 09, 2016, 04:48:30 »

Мерси за отговорите. Бобка, точно това си мислех...имам една пура, ще взема да я нарежа вътре. Като сложа и малко латакия(ози) , може и да го изпуша много пиян Ухилен
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2016, 05:10:22 »

Декември средата ще имам чист Перик, ако искаш да експериментираш Усмивчица
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2016, 11:28:17 »

Гросмуур ли Спас
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #7 -: Ноември 19, 2016, 06:15:15 »

Гросмуур ли Спас

Не те разбрах,Руско. Нерешителен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #8 -: Ноември 25, 2016, 09:58:58 »

Да доложа...нарязах пурата в тютюна, смесих го с един Wild Atlantic и... -  абсолютно същият боклук. Най ме е яд за атлантика, превъзходно евридейче, че не си го изпуших а, го смесих. Повече никакви експерименти, не ми ли хареса - в кофата. Неотдавна пак ми бяха подарили същия мак барен (явно опаковката ги привлича Ухилен) и тогава направо го изхвърлих. А сега какво реших да му се заигравам...да се таковам в тиквата проста. Тази смрад на праскови е незаличима.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #9 -: Ноември 25, 2016, 11:08:11 »

Та извода, значи е: Дори и малко лайно скапва цяла делва с мед!
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 27, 2016, 10:02:16 »

Eдно е сигурно тогава ще има лайна за всички
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!