PipeZone PipeZone
Април 20, 2024, 08:48:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: За цигари  (Прочетена 22693 пъти)
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« -: Март 03, 2017, 03:17:20 »

Поради забързаното ни ежедневие и пр. и пр. не всеки път като ми се припуши мога да пуша лула,обаче тютюните за лула лека полека започнаха да ми харесват повече от това дето пълнят с него цигарите,та си мисля какво ли ще стане ако понаситня някой хубав тютюн и си напълня няколко цигарки! Някой ако е правил опити в тази посока ще го помоля да сподели впечатления.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #1 -: Март 03, 2017, 03:29:28 »

https://www.facebook.com/pg/getzpiper/photos/?tab=album&album_id=10154126863317106
Активен
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #2 -: Март 03, 2017, 03:37:22 »

Тети булка Спасовден,това някаква цигаролула ли е!?
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #3 -: Март 03, 2017, 04:19:26 »

Питай Гец да каже Усмивчица
ЦигароЛула или ЛулоЦигара или ЦиЛулаГаро Усмивчица
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #4 -: Март 03, 2017, 06:36:19 »

Поради забързаното ни ежедневие и пр. и пр. не всеки път като ми се припуши мога да пуша лула,обаче тютюните за лула лека полека започнаха да ми харесват повече от това дето пълнят с него цигарите,та си мисля какво ли ще стане ако понаситня някой хубав тютюн и си напълня няколко цигарки! Някой ако е правил опити в тази посока ще го помоля да сподели впечатления.


Манджа с грозде ,поради компот от краставици .

 Млъкнал
Активен

Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 03, 2017, 08:49:26 »

Чак пък манджа с грозде.Някой беше писал из темите,че пълни на жена си цигари от неговия тютюн и и харесват повече от другите.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #6 -: Март 04, 2017, 12:10:53 »

Най-малкия проблем е че тутуна трябва бая да го наситниш.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Март 04, 2017, 02:00:00 »

Язе съм свивал маргейт. И да ви кажа не е зле.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #8 -: Март 04, 2017, 02:04:03 »

Също така е хубаво и да го изсушиш повечко, че на цигара гасне по-лесно. Аз съм го пробвал само с вирджинии и става, въпреки че не е като да си запалиш луличка. Аз предпочитам да запаля много малка лула и рехаво да я натъпча, че да я изпуша за 10-15 минути.
Активен
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 04, 2017, 02:15:56 »

С малка луличка се обзаведох,ама още ми е труден спорта,особено докато карам!Ще свия довечера две три за проба.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #10 -: Март 04, 2017, 06:06:00 »

Докато караш ти трябва лула с крив мундщук да може да я държиш със зъби.
Активен
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 04, 2017, 07:51:50 »

Едно по едно :)малко ми е експириънса за сега.Обаче напредвам с гигантски крачки ,хи хи,току що изпуших една лула за около четиридесет минути,насладих се на тютюна и се чувствам супер!Досега ги опуквах за десетина минути и палех цигара да се донапуша.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 05, 2017, 08:27:46 »

Тази работа с цигарите не е добра. Не мисля, че ще има ефект, освен краткосрочен.
Като караш ти трябва лула, която ти е удобна за държане в устата. Аз почти винаги пуша като карам, лулата ми е половината време между зъбите, другата половина в ръката при скоростния лост. Научи се да я държиш между пръстите като пура. За мен това е най-удобно. Почти никога не я разсипвам. Предвиди си място където да я оставяш.
Като тръгна на ълъг път, пълня 3 лули и ги слагам в джоба на вратата. Не изпразвам в движение, само ги сменям, докато свършат със сигурност ще се пикае поне веднъж, така че ще си напълня/почистя и пр. Три лули са ми около 6 часа на дълъг път и повече зависи от тютюна. Осигури си и перца за почистване, ако не що се запуши.
А, да, тая работа с лула с филтър май няма да стане
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #13 -: Март 05, 2017, 10:41:27 »

Цитат
...Предвиди си място където да я оставяш...

http://www.pfeifenkonsulat.at/shop/index.php?a=1024&lang=eng&

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #14 -: Март 05, 2017, 10:43:56 »

 Завърти очи Че дават ли ти да пушиш в колата,Жоро?Щастливец...КИА-та даже я купихме без пакет пушачи,заради жената.  Тъжен Тъжен Тъжен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!