PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 12:30:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Алтернатива на тютюните DUNHILL  (Прочетена 6089 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Декември 01, 2018, 09:51:24 »

Предполагам,знаете,че от лятото на тази година,собственикът на марката DUNHILL преустанови производството на тютюни за лула.Любима марка на безчет лулари по света.И тъй,като в реалната природата вакуум няма,веднага Kohlhase & Kopp разработиха идентични,или максимално близки по звучене на познатите ни дънхилски блендове.Предлагат се под бранда   Robert McConnell.
Който е пробвал,да дава мнение.

https://www.cigarworld.de/pfeifentabak/pfeifentabak/robert-mcconnell-heritage-90015086
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #1 -: Декември 02, 2018, 04:59:34 »

същото е ,ама не е
като при автомобилите -са с ДВГ
,но едно е с трилъчева звезда на капака
друго е със викингска ладия
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 02, 2018, 08:12:58 »

Новите тютюни вече ги има в Tobaccoreviews.com - отбелязани са с  "Heritage" в скоби. Повечето все още нямат ревюта, но от малкото което има се създава впечатление, че не са същите тютюни. Което е и нормално де - Дънхил се произвеждаха от Scandinavian Tobacco Group, съвсем различна фирма.

http://www.tobaccoreviews.com/brand/49/robert-mcconnell

P.S. И още нещо - като знам качеството на тютюните на Kohlhase & Kopp и в частност на Robert McConnell, нещо ми се струват доста надути цените.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Декември 02, 2018, 08:40:39 »

Дали няма да се надскочат?Продължават традицията на Дънхил,все пак...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #4 -: Декември 02, 2018, 09:13:28 »

ми не я продължват
като влезеш в магазин за тютюн ,видиш не познатото лого ....
ми друго си е
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 02, 2018, 11:35:42 »

Ба, то името Дънхил отдавна е една к..ва, дето всеки ползва както му е изгодно... А и явно Колхасе и Коп (така ли се пише, по дяволите?!?) са купили само рецептите на смеските, без правата върху името - да им е по-евтино. Та не очаквам особени постижения.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!