PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 08:24:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутрешната лула  (Прочетена 18056 пъти)
Ivo
Гост
« -: Август 09, 2018, 07:49:47 »

Момци,

Само аз ли имам тоя "проблем", първата лула заран да ми е някак притъпен вкуса?
Независимо дали с или без кафе, дори и лека закуска не оправя положението Тъжен

Вида тютюн също не променя нещата.

Виж ако я издърпам към 10 часа примерно вече всичко си е в реда на нещата Усмивчица
Активен
Радой
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #1 -: Август 09, 2018, 10:08:48 »

Иве, аз най-малко мога да давам мнение, ама само да направя паралел с цигарките, понеже преди време пушех сериозно, при цигарките е същото. Рано сутрин цигарката не е както следващите. Точно както го описваш, тегаво едно такова, малко на моменти с особени диви нотки във вкуса, абе заспала работа.
Предполагам, че с лулите е същото, аз още не съм пафкал сутрин, но не виждам причина да има разлика.
Активен

Живей с хората !
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #2 -: Август 10, 2018, 07:23:57 »

Едно време ,сутрин с кафето, цигарката беше задължителна.Сега ,откакто пуша само лула,сутрин не ми се пуши ни цигара,ни лула.Първата лула е чак към 10-11 часа.Интересно е ,че и все повече сутрин ми се пие чай,вместо кафе,най-често Ърл Грей,без захар ,с облаче неподсладено кондезирано мляко.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #3 -: Август 10, 2018, 10:56:04 »

Цигари не съм дърпал сериозно никога. Но винаги ми се е струвало, че заран кафе и цигара е навик Усмивчица отколкото потребност.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Август 11, 2018, 11:00:44 »

Има нещо вярно,че първата лула(ако е ранна) е тегава.Нещо насила стават нещата.На мен ми идва време към 8:30-9:00.по-рано,ако пуша,не се получава.За това и избягвам.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #5 -: Август 12, 2018, 07:29:15 »

Като гледам май само аз задължително дръпвам сутрин една лула с кафето. Може да не е голяма или много пълна, но поне 20, а и понякога до 30 минути. Това е в последните 2-3 години. Преди и аз не се сещах сутрин за лула. Времената са такива, сутрин трябва да се заредя с малко спокойствие и си е време само мое. После през деня както дойде.
Активен
Радой
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #6 -: Август 12, 2018, 07:54:11 »

Абе май няма значение часът, а колко време след ставане се пуши. Щот ако ставаш в 3;30 - 4;00 то в 6;00 направо си е време за лулизъм, ама ако станеш в 6, няма да ти се пафка-))
Активен

Живей с хората !
Ivo
Гост
« Отговор #7 -: Август 12, 2018, 11:26:30 »

Като гледам май само аз задължително дръпвам сутрин една лула с кафето. Може да не е голяма или много пълна, но поне 20, а и понякога до 30 минути. Това е в последните 2-3 години. Преди и аз не се сещах сутрин за лула. Времената са такива, сутрин трябва да се заредя с малко спокойствие и си е време само мое. После през деня както дойде.

Аз си дърпам една лула заран винаги Усмивчица но предимно за да ми е по спокойно шофирането до офиса Усмивчица
Активен
Ivo 3
Newbie
*
Публикации: 6


Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2022, 10:39:42 »

Явно по-скоро трябва уточнение - дали първа лула за деня, или сутрешно пушене.
Лично аз сутрин си дърпам една пътем в колата към офиса.
И по спокойно понасям трафика, и по лежерно ми тръгва деня. Последните години гледам да не е по лек тутуна - избягвам тежките смески, понеже се пуши на гладно.
Иначе откъм вкус, по-скоро ми е висто такова - рецепторите не са замазани още и се усеща хубаво тутуна.
Сега ако предната вечер съм предобрил с пиене/пушене липсва тоя ефкет.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!