PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 10:53:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заявление за оттегляне на участието ми в УС на БКЛ (Публикувам за сведение)  (Прочетена 4300 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« -: Април 28, 2020, 10:19:53 »

София, 28.04.2020г.


От:    Георги Борисов Бояджиев, член на Управителния съвет
на Сдружение с нестопанска цел „Български клуб на лулите“

До:    Управителния съвет на Сдружение с нестопанска цел „Български клуб на лулите“ чрез имейл на адрес: pipeclub.bg@gmail.com

Копие до:    Официалната Фейсбук страница на БКЛ - https://www.facebook.com/groups/2399932613580400/
Копие до:    Форум PipeZone.info - http://pipezone.info/forum/index.php
Копие до:    Фирмен регистър на Агенция по вписванията
към Министерство на Правосъдието на Р. България

Заявление за напускане
Уважаеми дами и господа,

С настоящото заявявам желанието си да оттегля своето участие в Управителния съвет на Българския Клуб на Лулите в настоящия му формат.

Надявам се това заявление да бъде добавено в дневния ред на следващото Общо събрание на клуба, насрочено за 09.05.2020г., когато да бъда освободен от задълженията си в този Управителен съвет и може да бъде избран, чрез съответното гласуване, друг член на Управителния съвет.
Причините за оттеглянето ми са предимно лични, но така и продиктувани от факта, че след последните събития, не виждам какво и как повече бих могъл да направя, работейки в този Управителен съвет.
Горното, разбира се, няма да се отрази на редовното ми членство в БКЛ, което смятам да запазя и поддържам, нито ще намали участието ми в работата на клуба като такъв.
Настоящото заявление ще бъде публикувано и изпратено по надлежния ред до всички комуникационни канали на сдружението, съгласно списъка по-горе.

С уважение, 
Георги Бояджиев

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!