PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 10:08:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с 6 мм-те филтри  (Прочетена 9489 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Юли 12, 2012, 09:28:00 »

Малко хелп,особено от софиянци.Намират ли се из София 6 мм.филтри-меершаум или активен въглен на "white elephant"?Преди ги имаше в Чиърс.Нещо не ми се поръчват от Германия.Балсовите си ги изработвам сам.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Юли 13, 2012, 09:11:00 »

Аз лично не съм виждал никъде 6 мм...освен по сайтовете отвън...
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Юли 13, 2012, 03:50:56 »

Аз също,а и Чиарс фалира.Както и магазина на Вауен.Такава е "пайп"обстановката в България.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Юли 13, 2012, 05:44:41 »

Значи,работата е ясна-ще поръчвам от Анонсес...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Юли 31, 2012, 11:46:30 »

Защо не си направиш (или да ти направя) един адаптер и да решиш въпроса с филтрите ?

Значи,работата е ясна-ще поръчвам от Анонсес...
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Юли 31, 2012, 06:07:07 »

Абе,все пак Жоро,здравето си ми е мило...Мислих го тоя вариант,но се отказох-6мм.ги ползвам за царевичните лули.Вече ми дойдоха и филтрите-кутия 45 бр.за около 9 лв.И кристалите са на добра цена-около 12 лв за 60грама,при положение,че тук е 5 лв.кутия от 12 гр.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Август 01, 2012, 08:56:10 »

Само да довърша-явно царевичака си иска нещо,което да обира влагата.Балсата също върши работа.Преди време си бях направил адаптер от тефлон,но нещо не се получава...за дървени лули ще става ,но тук....та за това си държа на филтрите и балсата за корн коба.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Август 02, 2012, 12:35:50 »

Според мен, работата с влагата е въпрос на подбор и по-изсушаване на тютюна. Останалото ми се струва, че е залъгване. По въпроса за здравето .... по-добре да не навлизаме в подробности, но пак ми се струва, че филтъра си е  залъгване. Всеки си решава / знае за себе си.

 
Само да довърша-явно царевичака си иска нещо,което да обира влагата.Балсата също върши работа.Преди време си бях направил адаптер от тефлон,но нещо не се получава...за дървени лули ще става ,но тук....та за това си държа на филтрите и балсата за корн коба.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #8 -: Август 02, 2012, 02:51:32 »

Според мен, работата с влагата е въпрос на подбор и по-изсушаване на тютюна. Останалото ми се струва, че е залъгване. По въпроса за здравето .... по-добре да не навлизаме в подробности, но пак ми се струва, че филтъра си е  залъгване. Всеки си решава / знае за себе си.

 
Само да довърша-явно царевичака си иска нещо,което да обира влагата.Балсата също върши работа.Преди време си бях направил адаптер от тефлон,но нещо не се получава...за дървени лули ще става ,но тук....та за това си държа на филтрите и балсата за корн коба.
Съгласен съм,че е въпрос на личен избор!На мен филтъра също ми помага:при еднакви тютюни и лули с ,и без филтър пушенето на тази с филтъра е значително по-сухо и не бих казал с влошено качество или загуба на вкусови и ароматни компоненти.Когато ми се случи да пуша неколкократно за един ден лула без филтър става лошо-вгорчава ми се живота,за разлика от тази с филтъра,който обира значително влагата и съпътстващите я гадни привкуси.
Ясно е ,че колкото е броят участници във форума,толкова и мнения ще има по този въпрос,затова включвам и моето ,без да отричам нечие друго мнение!
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!