PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 05:59:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите лули - българските майстори  (Прочетена 72089 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #30 -: Септември 25, 2012, 11:55:07 »

Цефи, в дълбоко неведение си, ама не знам защо Калин си трае... имаме фотограф с лула... и той е един от най-големите маниаци на темата... да не говорим, че май е и най-старшият що се онтася до опит с лулите - Номад СЛ или Станимир. Който е и страшен пич, ама не знам дали ще си предаде току-така занаята на такива като нас. А пък и май не моем му плати за обучението - той е дизайнерски и как беше....абе фотограф дето наистина снима интериори, дизайни, всЕкакви пинати работи. Ако сглобите среща в Суфлето ще му се обадя.
Между другото може би и на Панев е редно да звъннем. Той събираше дълго време много от нас чрез блога си.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #31 -: Септември 26, 2012, 08:39:11 »

Аз съм почти готов,но и на мен снимките ми куцат. Ухилен
Значи на следващата сбирка...курс по фотография...(ама на закрито, щото от последния форум още ми тече носа...... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен) Лектора ще бъде определен на по-късен етап, аз поне не познавам фотограф с лула....който е такъв веднага да си признава и да започва да споделя опит......Наздраве!Щото ми се допи бира на онази тераса! Намигване Намигване Намигване Намигване Намигване
Майкоооооо, какво ще правим зиматаааааааа, трябва да ходим на събирания с ушанки и валянки  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Иво Хаджимишев е известен наш фотограф ,пушещ лула.
Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #32 -: Септември 26, 2012, 08:55:33 »

 ;DКлиме,ако трябва,ще пуснем шапката,за да посъберем нещо за уроци.Смятам,че Станимир ще ни понаучи на това -онова.На нас не ни требе много.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #33 -: Септември 26, 2012, 09:51:44 »

Все някак ще се справим със Станимир!Един ще дари тутунец, друг масло за мундщук, трети безплатна комбинирана доставка от Нова Зеландия напр.,....всеки си има некаква цака....пък и нали е в интерес на общото хоби...всички да ни гледат, да ни се радват на снимките, да се обсъжда и спори...ще намерим начин...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #34 -: Септември 30, 2012, 01:31:29 »

Съжалявам, ама сега видях, че съм дублирал два пъти Билярда на Жоро Бояджиев...изкуфявам...добре, че снимките са различни....Да ме извините...., нали ..., ако...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #35 -: Септември 30, 2012, 02:18:32 »

Добавям два ежедневни боеца от Жоро Бояджиев!
Бойци-щото са постоянно с мен и ги ползвам всеки ден!
Нося ги и навсякъде с калъфа в бойна готовност!
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #36 -: Октомври 01, 2012, 03:38:58 »

Поредна любимка от Д. Гечев!
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: Октомври 01, 2012, 07:19:59 »

Много е красива, днес имах щастието да я погледна отблизо. Намигване
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #38 -: Октомври 01, 2012, 08:14:49 »

Много е красива, днес имах щастието да я погледна отблизо. Намигване
Аз пък си мисля,че е ....няма да го кажа,понеже всеки си има предпочитания и специфични естетически критерий,които не могат,а и не трябва да бъдат обосновани по някакъв начин...просто нещо ти харесва или не-това е !
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #39 -: Октомври 01, 2012, 09:54:57 »

Много е красива, днес имах щастието да я погледна отблизо. Намигване
Аз пък си мисля,че е ....няма да го кажа,понеже всеки си има предпочитания и специфични естетически критерий,които не могат,а и не трябва да бъдат обосновани по някакъв начин...просто нещо ти харесва или не-това е !

Моля без необосновани скромности! Намигване Ухилен
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #40 -: Октомври 01, 2012, 10:00:08 »

Не,не е скромност,а просто лула от периода в който не ми бяха ясни доста неща и сега са ми като трън в очите...не че сега с всичко съм наясно Смотан
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #41 -: Октомври 01, 2012, 10:39:35 »

Не,не е скромност,а просто лула от периода в който не ми бяха ясни доста неща и сега са ми като трън в очите...не че сега с всичко съм наясно Смотан
Това не и пречи да бъде ...красива?!Нали? Намигване И това си е мое мнение...
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #42 -: Октомври 02, 2012, 05:41:38 »

Свалям шапка и зачитам мнението ти,макар и да е различно от моето!
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #43 -: Октомври 09, 2012, 05:30:20 »

Продължавам с Георги Бояджиев!
Измислихме и сме на път да реализираме, даже и да завършим един 7 дневен комплект!Едва ли ще мога да спазвам такъв порядък и организираност за да пуша всеки ден по една лула, но...все пак идеята си е идея!А и звучи и колекционерски и....емоционално положително!Ще опитаме нататък, когато се образува целия комплект да го сложим и в подобаваща кутия за да изглежда още по така....но засега поствам първи впечатления от новите продобивки....

Започвам със "Сплескания домат" (консенсусно име) Ухилен, в която няма една права линия, но пък се получи доста ефектна и симпатична лула! Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #44 -: Октомври 09, 2012, 05:31:39 »

Продължавам със "зашеметяващо" Волкано, отбелязано с грейд "А"....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!