PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 10:42:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Esoterica Tobacciana Tilbury  (Прочетена 8764 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Юни 08, 2012, 10:10:35 »

Току що дръпнах една лулица от позабравената кутия.С две думи"яката работа".Когато отвориш кутията те лъхва прекрасен сладникав аромат на отлежала вирджиния.В съзнанието ми изнекват асоциации от детството ми,когато тайно си купувах ''вносни'' цигари.Миризмата им беше покъртително различна от ''БТто''.И сега най-важното,доста е силен!!!По форумите го препоръчват за пушачи с дълъг стаж,но това е доста относително.Леко е влажен,но за 10 минути върху лист хартия,става екстра.А бе пробвайте го,безразлични няма да останете.Още по темата:http://www.tobaccoreviews.com/blend_detail.cfm?ALPHA=T&TID=503
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юни 09, 2012, 02:06:21 »

Отдавна се точа на Tilbury и Penzance на Esoterica.Гадното е,че откъдето купувам тютюн,не се предлага.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Юни 09, 2012, 05:06:29 »

Ozzy,в блога на Панев мйсля,че ти бях казал,че пазарувам от Smokingpipe.Хубавото е, че е пo-евтино от синджекотоно е атски не регулярно.Може да ми дойде след 20 дена или след 2-3 месеца.Затова и поръчва по големи количества.Но ако имаш мерак,просто ми пиши какво искаш и се зареди с търпение.Когато дойде ще ти го пратя.kalinandreev4@gmail.com
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Юни 09, 2012, 08:21:36 »

Имам лоши спомени от бургаската митница,Калине.Преди дни си поръчах разни нещица(но без тютюн) от Smokingpipes.Ще видя как ще стане освобождаването им.Имам още няколко кутии тютюн оттам,но ми се свиди да ги пуша.По принцип пазарувам от тук  http://www.annonces.de/   и от тук   http://www.danishpipeshop.com/ .Иначе-спор няма.Smokingpipes е номер едно!Все пак ще ти пиша на имейла.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Юни 21, 2012, 10:19:46 »

Калин ми даде преди няколко дни една лула от същата забравена кутия, много добър тютюн. Аз съм любител на флейките и то силните, без разни "специални" аромати, а натурални. Този бленд е много плътен и за мен поне средно към доста силен.
Не бих казал, че е за ежедневно ползване. Напоследък предпочитам през деня да пуша по-слаб, а вечер по-силен тютюн.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2013, 09:49:36 »

Много ме яд,че вече го няма в смокингпайп,но го намерих тук pipesandcigars.com/esotericabulk.html Дано все още го има,защото гледам,че и там е на изчерпване.Ще си поръчам и пемброк.Ако има някой мераклия,да се обади.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Октомври 10, 2013, 06:42:23 »

 :)Ще се включа,при възможност.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Октомври 10, 2013, 07:44:06 »

Бройте ме и мен! 1 пакетченце, моля!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2013, 09:08:37 »

Записах ви в тефтера.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2015, 08:30:59 »

Както са казали по-мъдрите хора от мен,всеки ден е нова година ако си направиш кефа.
Порових в шкафа и намерих нещо,което го пазeх за свадбата на децата.
Целият ми ден се осмисли!

По вероятно е да видиш усурийски тигър,отколкото това......
КЕФ!
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 09:14:22 от kalin andreev » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2015, 08:34:48 »

Един чалъм.Изолирбандът е най-доброто с което можеш да предотвратиш изсушаването.В конкретния случай,поне 3 години и беше все още леко влажен.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #11 -: Ноември 26, 2015, 09:21:21 »

Не мога да повярвам.В сайта,който съм дал преди 3 години,все още го има.pipesandcigars.com/esotericabulk.html 
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!