PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 10:12:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ТИХАЯ РЕВОЛЮЦИЯ  (Прочетена 4664 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Юли 14, 2012, 01:42:53 »

Това е любимата ми статия.Надявам се повечето от нас да са от старата"руско говоряща школа".Приятно четене http://pipe-club.com/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=26
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юли 14, 2012, 04:35:45 »

Уникална статия.Интересното е,че често шаря при братята арменци,а не съм попаднал на нея.Да,наистина в момента правим тиха революция и то за какво-да не ограничават  хобито и интересите ни,да има места,където да пушим лулите си(не цигари!).Като се замисля,Европа следва стъпките на американците,и в скоро време очаквам и насам тотално орязване както на правото и правата на частната собственост,така и на правата на индивида.Дано греша...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Юли 14, 2012, 07:45:59 »

Мдааааа....Другаря Ник е успял да събере доста истини и действителностти на късо разстояние....това е уникалността на света на лулите - бягаме от гадната действителност, от "1984", от стреса, от липсата на Човеци, от традициите, от истинските удоволствия, от общуването....
Скоро пихме по бира с Жоро Бояджиев и той спомена, че си е поръчвал нещо от някакъв сайт на някой от "големите майстори"...а нещо се объркало в поръчката или количеството нещо било повече....та минал по линия "фриий ъф чардж"....идеята на разказа беше, че майсторите на лули, пушачите на лули, феновете, пък дори и техните близки и приятели - това е друг сорт хора...с ценности, извън меркантилността, в повечето случаи творци и едновременно съвсем земни хора,....
аз поне така, ги усещам нещата...и се радвам, че макар и от скоро успях да се докосна до необятния свят на лулите, на ....тихата революция... Намигване

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!