PipeZone PipeZone
Април 27, 2024, 10:21:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Обновяване на форума  (Прочетена 17685 пъти)
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« -: Август 28, 2012, 12:46:31 »

След като ozzy ми предостави тази възможност, мисля че е време топлото и приветливо настроение от форума, да се отрази и върху визията му. Снощи успях да експериментирам с някои промени набързо, днес след работа ако ми остане време ще му придам малко по-завършен вид поне на ключовите елементи. Ще отразявам всички промени в тази тема и ще се радвам да коментирате ако нещо не ви харесва, не ви се вписва или просто не ви изглежда на място. Когато имам свободно време ще гледам да ги отразя. Усмивчица

Промените до момента са:
- нарисувах малка инконка (favicon) на луличка, за да се отличава заглавието на сайта сред буукмарковете ви Намигване
- сложих по-мек зърнист фон на статиите, за да наподобява повече хартия
- смених логото в горния десен ъгъл, не ми хрумна друго мото, ако имате по-добри идеи ще се радвам да ги чуя Усмивчица
- не можах да открия подходящи снимки от бриар, но добавих фон от круша в рамките на заглавията (знам че в момента изобщо не се вписва, но след като сменя цветовата схема, ще си дойде на място.

По-късно тази вечер ще се върна да пооправя по още нещо Усмивчица
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Август 28, 2012, 05:46:06 »

Общо взето успях да мина всичко освен сините менюта и разни картинки и бутончета още имам да сменя.
Променени са:
- цялата цветова гама
- сменил съм стила на всички полета в които се въвежда текст и бутони, вече са бели и малко по-широки (за по-голямо удобство.
- цитирания текст е една идея по-голям, много ситен беше преди това.
- добавил съм сенки на текста на главните категории и заглавието на сайта, когато минеш през тях се отместват леко вдясно, вместо да сменят цвета си.

...друго не мога да се сетя в момента. Мисля да сложа някакъв по-интересен фон (може би пак нещо дървено, но много по-тъмно), още не мога да преценя.
« Последна редакция: Август 28, 2012, 05:50:28 от Snoobyx » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 05:58:31 »

Ами аз да кажа Благодаря!
Не би трябвало аз да съм човека, който го казва (отчитайки скорошното ми присъединяване), но на мен ми харесват промените!
Форумът трябва да е стилен-и по външен вид и по съдържание...мисля че засега съвместно и заедно се справяме успешно!А колкото повече членове и приятели, толкова по-добре!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Август 28, 2012, 06:30:26 »

Браво,чудесна идея.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #4 -: Август 28, 2012, 09:54:04 »

Поздравления,Денис-страхотно си го направил,браво!
Активен

Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Август 28, 2012, 10:14:53 »

Благодаря Усмивчица

Обновления:
- всички менюта са готови (поне тези, които забелязах)
- обнових някои иконки
- замених звездичките за рейтинга на потребителите с лулички (това много ме радва как се получи Усмивчица )

Остава само да измисля някакви иконки за прочетените и непрочетени статии, но най вероятно ще е утре. Със сигурност съм пропуснал доста други неща, така че ако някои забележи нещо да казва. Намигване
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Август 29, 2012, 12:14:23 »

 :)Пипнал го е Денис,нали?Майсторска работа!Кой с каквото може-трябва да помага!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Септември 17, 2012, 01:10:25 »

Остна ми малко време и смених най-после дразнещите сини икони на главната страница. Усмивчица
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Септември 17, 2012, 03:15:52 »

Не ми харесваше това "Under Construction" на началната страница на http://pipezone.info/ , затова направих проста индекс страничка с едно бутонче, което води до форума.  Плезещ се
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Септември 17, 2012, 06:23:17 »

Не ми харесваше това "Under Construction" на началната страница на http://pipezone.info/ , затова направих проста индекс страничка с едно бутонче, което води до форума.  Плезещ се

Браво!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #10 -: Септември 17, 2012, 08:01:55 »

Не ми харесваше това "Under Construction" на началната страница на http://pipezone.info/ , затова направих проста индекс страничка с едно бутонче, което води до форума.  Плезещ се
;DТо работата отива вече към здрава почерпка,а не само браво,Денис!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #11 -: Септември 17, 2012, 09:12:27 »

Все по добре се получава.Браво.
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Септември 17, 2012, 09:24:24 »

Ами като по цял ден ми стои отворен форума, гледам да си угаждам щом мога. Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #13 -: Септември 24, 2012, 07:41:03 »

Много добре върви обновяването! Пак ще благодаря!  Ухилен
И не за друго а и за да раздвижа малко нещата... последните дни....голямо мълчание Шокиран
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Септември 26, 2012, 02:01:31 »

Нещо се замислих за популяризацията на форума и цялото хоби. Понеже всичко в днешно време става през Facebook, приятно или не, какво ще кажете да вържем форума към Фейса по някакъв начин. Редно е и да си направим страничка там, разбира се.
Има я Луладжийницата, предполагам не е проблем да вържем форума към нея ?
Какво ще кажете?

Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!