PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 01:07:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем?  (Прочетена 6722 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Септември 07, 2012, 07:56:21 »

Колеги моля за съвет!
След три поредни дози Broken Flake No 7 на Gawith&Hoggarth, получих силно оцветяване на езика!Ама много силно!
Случвало ли се е някого?Дължи ли се на определена съставка на тютюна или е стечение на обстоятелствата? Да взимам ли някакви мерки или просто ще отмине с времето!?Дали пък не е опасно?
Ей такива работи питам!
Интересното ми е, че ми се получава за първи път след началото на пушенето ми на лула, не съм прекалявал, а както винаги, нито ми е лютяло, нито някакво различно усещане от обикновено!
Благодаря предварително!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Септември 08, 2012, 08:23:56 »

Здрасти
Почти съм сигурен, че не е от тютюна. Изпушил съм няколко кила от същия и никога не съм имал проблем като този. Все пак обаче ароматиците имат свойството да горят доста и да изгарят езика. Може би точно това си направил, не знам.   
Провери ли дали не ти е замърсена с нещо лулата?
Или може би си направил близка среща с мента и се е получило някакво оцветяващо съединение.

Аз имам проблем със забравени в джобовете на ризи калъфи от тези зелените на стануел. Имам две бели ризи със зелени джобове. Много е кууул.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Септември 08, 2012, 09:18:31 »

 ;)Цефи,да не е от лютеницата?Шегувам се....На мен ми се е зачервявал езика,но от парещ влажен тютюн.Направо изтръпна,ама вината си бе моя.Всъщност-зачервен ли ти е,или цвета е друг Нерешителен?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 08, 2012, 11:00:17 »

За пръв път чувам за такъв проблем.Когато препуша,а това беше през цялата седмица,само ми люти на езика, но не съм обръщал внимание дали се променя цвета.Аче не е от тютюнабъди сигурен.А друго дето ми се върти в главата да не е от ментата.,. Смотан
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Септември 08, 2012, 11:07:35 »

Кафяв, кафяв.... Ъ?
Четох при арменците за подобни оплаквания.....
Твърдят, че понякога се получава заради латакията...и било въпрос на няколко дни да отшуми....
Прилагам изтъркване, шлайфане, гаргара и др. дейности......с минимален ефект....ще чакам за по-добри резултати...да видим...
Пак ми се падна на мен сефтето.....Благодаря за мненията на отзовалите се!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Септември 09, 2012, 08:51:18 »

Кафяв, кафяв.... Ъ?
Четох при арменците за подобни оплаквания.....
Твърдят, че понякога се получава заради латакията...и било въпрос на няколко дни да отшуми....
Прилагам изтъркване, шлайфане, гаргара и др. дейности......с минимален ефект....ще чакам за по-добри резултати...да видим...
Пак ми се падна на мен сефтето.....Благодаря за мненията на отзовалите се!
Усмивчица Усмивчица Усмивчицаhttp://
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!