PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 10:05:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Питане!  (Прочетена 11085 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Септември 07, 2012, 10:00:00 »

А някой чувал ли е за SDB Pipes, Светослав Бозуков от Пловдив!
Питам да не пропуснем някой, пък премина някаква информация през нета, че имаме и четвърти майстор, та да питам?!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 07, 2012, 10:20:42 »

 :)Да ме прощава,ако бъркам,ама дали не е един веселушко,който си бе направил лулица,постната в блога му,та се бе маркирал и в Уикипедия като български майстор на лули.Да станеш майстор,ехееее....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Септември 07, 2012, 10:31:43 »

 Ухилен  http://sdbpipes.blogspot.com/?zx=d198b77f2d115d73   верно-ето му и блога.Да не се обижда младежа,ама е малко несериозно...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 07, 2012, 11:24:14 »

И аз бях попадал на въпросния "майстор" преди време, но по-добре да не го коментираме. Нищо интересно, подминавай, здраве да е. Усмивчица
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Септември 07, 2012, 11:31:40 »

Да де!Нали и аз за това питам?!
Фигурира в Pipedia.org като един от българските майстори!
Да не вземе да се обиди човека, че не сме му обърнали внимание!
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #5 -: Септември 09, 2012, 06:09:44 »

Мисля,че ще го приемем в средите си,а!?Нищо,че има само една лула в блога си;възможно е да има доста,които не е постнал!
Ако става въпрос и мен не искат да ме признаят за достоен да вляза в задругата на русенските (комплексирани,останали от времето на комунизма и смятащи единствено себе си за майстори)майстори.Това в скобите аз си го добавих.Нека да не бързаме с оценките;човека може тепърва да докаже,че има качества?!
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Септември 09, 2012, 07:25:29 »

Мисля,че ще го приемем в средите си,а!?Нищо,че има само една лула в блога си;възможно е да има доста,които не е постнал!
Ако става въпрос и мен не искат да ме признаят за достоен да вляза в задругата на русенските (комплексирани,останали от времето на комунизма и смятащи единствено себе си за майстори)майстори.Това в скобите аз си го добавих.Нека да не бързаме с оценките;човека може тепърва да докаже,че има качества?!

Разбира се!
Аз повдигнах въпроса, само за да разбера, защото се появява на две-три места по нета и за това!Пък дори и една лула да има, какво?Да е жив и здрав човека, като е направил една, ще направи втора, после трета...може и да не направи и повече, важното е че е имал желание!
Пък всеки фен и/или майстор на лули е добре дошъл в задругата!
А на теб защо пък ти е задругата на русенските майстори?Имаш си други фенове, остави ги да си живеят в техния свят!!! Намигване
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #7 -: Септември 09, 2012, 07:46:58 »

  :oВерно ли,Десо,русенските "майстори" те игнорират?!Това даже не си струва да се коментира-я,горе главата!А пък за това момче-ще се съглася с вас,въпреки,че в тези области съм малко консервативно настроен.Калфа,чирак,пък тогава майстор.Може и да греша,но така ги виждам нещата.Добре дошъл е сред нас,ако желае  Усмивчица.
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 07:48:40 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #8 -: Септември 09, 2012, 10:39:27 »

  :oВерно ли,Десо,русенските "майстори" те игнорират?!Това даже не си струва да се коментира-я,горе главата!А пък за това момче-ще се съглася с вас,въпреки,че в тези области съм малко консервативно настроен.Калфа,чирак,пък тогава майстор.Може и да греша,но така ги виждам нещата.Добре дошъл е сред нас,ако желае  Усмивчица.

Преди време бях проявил интерес и желание да вляза в тази т.нар."задруга" и попитах как това може да стане;отговориха ми с изпити :теоретични и практически,свързани с областта ,в която работя( може би си мислеха,че това ще ме откаже),естествено аз се навих да се явя на тези изпити и тогава ми казаха,че нямало начин това да стане Ухилен
В никакъв случай не съм увесил глава,Ози,нито пък  си виря носа нагоре,понеже зная какво мога и се стремя да го развивам без да заблуждавам себе си,че съм "голяма работа" или да се влияя от разни  нещастни човечета,целящи да ми внушат ,че нищо не става от мен.
Проблемът на повечето хора е ,че нямат ясна представа за себе си ,освен тази ,която градят  на база мястото ,върху което някой ги е спуснал и което те смятат за свой трон ...аз слава Богу нямам този проблем!
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #9 -: Септември 09, 2012, 10:41:26 »

  :oВерно ли,Десо,русенските "майстори" те игнорират?!Това даже не си струва да се коментира-я,горе главата!А пък за това момче-ще се съглася с вас,въпреки,че в тези области съм малко консервативно настроен.Калфа,чирак,пък тогава майстор.Може и да греша,но така ги виждам нещата.Добре дошъл е сред нас,ако желае  Усмивчица.

...да допълня:не всички русенски майстори,а техния ръководител-Ангел Митрофанов!
Активен

gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Септември 10, 2012, 10:24:26 »


[/quote]Преди време бях проявил интерес и желание да вляза в тази т.нар."задруга" и попитах как това може да стане;отговориха ми с изпити :теоретични и практически,свързани с областта ,в която работя( може би си мислеха,че това ще ме откаже),естествено аз се навих да се явя на тези изпити и тогава ми казаха,че нямало начин това да стане Ухилен
В никакъв случай не съм увесил глава,Ози,нито пък  си виря носа нагоре,понеже зная какво мога и се стремя да го развивам без да заблуждавам себе си,че съм "голяма работа" или да се влияя от разни  нещастни човечета,целящи да ми внушат ,че нищо не става от мен.
Проблемът на повечето хора е ,че нямат ясна представа за себе си ,освен тази ,която градят  на база мястото ,върху което някой ги е спуснал и което те смятат за свой трон ...аз слава Богу нямам този проблем!
[/quote]

На мен ми се струва, че цялата тази работа със занаятчийската камара / майсторите и пр. е доста безсмислена, но не съм пробвал, честно казано. По-важно за мен е какво казват клиентите ми, а не някаква администрация, дето не знае за какво иде реч.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #11 -: Септември 10, 2012, 09:02:42 »

Цялата тарапана бе за да си намеря кътче,където да правя лули,а не за да се правя на майстор Ухилен,но не ме огря...
Важното е ,че сега имам такова място!
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #12 -: Декември 08, 2013, 07:39:00 »

Бате Десо лулите ти са страхотни . Казвам го като естет и като човек който също прави лули . Знам че не е изобщо лесно да направиш произведение на изкуството от парче дърво . Бая сръчност , опит и работа иска . Особено ми харесват крушовите ти лули със булдог и ябълка форма и рустицираните , няма какво да говорим , световна класа .
Ако това не е признание от колегите тука , здраве им прати на задругата на майсторите при вас там .
Поздрави от Пловдив и по здрави лули занапред / още по яки модели имам предвид /Човека е жив докато се развива и движи напред , спре ли , е мъртъв във тази област или е близо до края.
« Последна редакция: Декември 08, 2013, 07:55:57 от rusen plovdiv » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!